WH700NB

Bezkompromisowy komfort

WH700NB

Bezkompromisowy komfort

Active Noise Cancellation

Mikrofon z funkcją DNN

Dynamiczne głośniki 40 mm

Nawet 68 h pracy

Składana konstrukcja

Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH700NB

WH700NB to słuchawki bezprzewodowe wyposażone w ANC (Active Noise Cancellation), czyli funkcję aktywnej redukcji szumów. Wbudowany moduł Bluetooth 5.3 zapewnia stabilne i szybkie połączenie nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie, a dynamiczne głośniki o wielkości 40mm zapewnią Ci fantastyczne brzmienie nawet przez 68 godzin bez włączonego ANC lub 45 godzin z włączoną funkcją. Wyposażone w mikrofon z funkcją DNN (Deep Neural Network), czyli precyzyjną technologią zbierania głosu, zapewniają, że Twój głos nawet w hałasie pozostanie wyraźny dla rozmówców. Atutem jest też tryb gamingowy z opóźnieniem 0.08s.

ANC

Szumy z zewnątrz zostają wygłuszone, aby bez zakłóceń słuchać ulubionej muzyki

Długi czas pracy

Fantastyczne brzmienie do 68 godzin bez włączonego ANC lub 45 godzin z włączoną funkcją

Aplikacja

Odkryj, co jeszcze możesz zyskać z aplikacją Edifier Connect

ANC

Szumy z zewnątrz zostają wygłuszone, aby bez zakłóceń słuchać ulubionej muzyki

Długi czas pracy

Fantastyczne brzmienie do 68 godzin bez włączonego ANC lub 45 godzin z włączoną funkcją

Aplikacja

Odkryj, co jeszcze możesz zyskać z aplikacją Edifier Connect

Tryb gamingowy

Opóźnienie słuchawek wynosi jedynie 0.08s, co pozwala na perfekcyjną synchronizację dźwięku z obrazem

Bluetooth 5.3

Bluetooth 5.3

Ultra-długa praca akumulatora i ANC

Wbudowane w słuchawki WH700NB akumulatory w połączeniu z etui ładującym zapewnią Ci nawet do 68 godzin muzyki bez włączonej funkcji ANC oraz do 45 godzin kiedy jest ona włączona – to prawie dwie doby! Jeśli podepniesz słuchawki do ładowania jedynie na 10 minut, zyskasz kolejne 8 godzin. Masz zły dzień i dla otuchy chcesz posłuchać muzyki, ale hałasy wokół jeszcze bardziej pogarszają Ci nastrój? Włącz funkcję ANC, dzięki której wszystkie szumy czy gwar zostaną zniwelowane, a Ty będziesz mógł odetchnąć i spokojnie zanurzyć się w muzyce.

DNN, Deep Neural Network

Rozmowy z pomocą słuchawek WH700NB będą przebiegać gładko za sprawą funkcji DNN. Jest to precyzyjna technologia, która wychwytuje Twój głos nawet z hałasu i sprawia, że jest on wyraźnie słyszalny dla Twoich rozmówców. Ciągłe powtarzanie się jest frustrujące, ale z funkcją DNN to już przeszłość!

Bezprzewodowe połączenie

Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH700NB wyposażone są w moduł Bluetooth w wersji 5.3, z pomocą którego możesz łączyć się bezprzewodowo z urządzeniami takimi jak smartfony, laptopy czy komputery. Co więcej, nie musisz ograniczać się tylko do jednego – łącz się z dwoma urządzeniami jednocześnie i przełączaj się wygodnie między nimi! Co więcej, słuchawki posiadają 4 klawisze, z pomocą których możesz kontrolować odtwarzanie, dostępne tryby, głośność i nie tylko!

Wybierz dla siebie odpowiedni tryb

Jesteś zapalonym graczem i wysoko cenisz płynną synchronizację między obrazem a dźwiękiem? Z trybem gamingowym wygrywanie będzie łatwiejsze niż dotychczas! Opóźnienie na poziomie 0.08s zapewni, że nic Cię nie zaskoczy! Gry nie są dla Ciebie i wolisz sport czy podróże? W tym wypadku tryb ambient to najlepszy wybór jeśli chcesz słuchać muzyki i wciąż pozostać w kontakcie z otoczeniem. Pamiętaj o aplikacji Edifier Connect, gdzie poszerzysz możliwości swoich słuchawek.

Lekkie i kompaktowe

Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH700NB dzięki swojej lekkiej wadze wynoszącej jedynie 271g i składanej konstrukcji doskonale sprawdza się w podróżach na koniec świata, ale także do pracy czy szkoły, ponieważ z łatwością zmieszczą się do plecaka, aby towarzyszyć Ci w momentach wyjątkowych jak i umilać codzienność.

Specyfikacja

ModelWH700NB
KolorBeżowy, czarny
Możliwość składania Tak
PrzyciskiTak, 4
ZłączeUSB-C
BluetoothV5.3
Protokoły BluetoothA2DP, AVRCP, HFP
Dystans>10m
Pojemność akumulatora500mAh /3.7V
DNNTak
ANCTak
Czas pracy bez ANC68h
Czas pracy z ANC45h
Czas ładowania2h
MikrofonTak
Wrażliwość mikrofonu-32dB±3dB
Waga271g
Kodowanie audioSBC
Impedancja32Ω
Pasmo przenoszenia20Hz-20KHz
Głośnik40mm dynamiczny