Głośnik Edifier MP230
Głośniki

Edifier MP230

Udane połączenie nowoczesnych technologii i stylu retro? Edifier udowadnia, że to możliwe! Głośnik MP230 prezentuje się niezwykle elegancko i gwarantuje doskonałą jakość dźwięku dzięki przetwornikom 48 mm i wzmacniaczowi klasy D. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do 16 godzin na jednym ładowaniu, a Bluetooth 5.0 odpowiada za niezawodne połączenie bezprzewodowe.

Sprawdź »
Edifier MP120
Głośniki

Edifier MP120

Ciesz się fantastycznej jakości dźwiękiem, dokądkolwiek się udasz. Lekki i przenośny głośnik bezprzewodowy Edifier MP120 wyróżnia się całkowitą mocą wyjściową RMS 4 W + 4 W i pozwala odtwarzać muzykę na kilka sposobów – między innymi przez Bluetooth 5.0 lub z karty TF.

Sprawdź »
Głośniki 2.0 Edifier MR4
Głośniki

Edifier MR4

Zaawansowane głośniki Edifier MR4 znajdą zastosowanie nie tylko w domu, ale też na przykład w studiu nagrań. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły zapewnić doskonałą jakość dźwięku i oferują 2 tryby odtwarzania – Monitor oraz Music.

Sprawdź »
Edifier R19U
Głośniki

Edifier R19U

Głośniki Edifier R19U doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale też na przykład w biurze. Duży przetwornik 2,75″ zapewnia krystalicznie czyste brzmienie, a wbudowane pokrętło umożliwia wygodną obsługę urządzenia. Drewniana obudowa minimalizuje rezonans akustyczny, a wejście AUX pozwala podłączyć wiele różnych źródeł dźwięku.

Sprawdź »
Głośniki aktywne A300 Pro
Głośniki

Edifier A300 Pro

Głośniki Edifier A300 Pro spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki. Zapewniają doskonałą jakość dźwięku z ultraniskim zniekształceniem dzięki wielordzeniowemu procesorowi sygnałowemu XMOS. Zostały wyposażone w kilka portów, które umożliwiają podłączenie różnych urządzeń, obsługują też bezprzewodową transmisję Bluetooth 5.0.

Sprawdź »
Edifier Airpulse A80
Głośniki

Airpulse A80

Ciesz się najwyższą jakością dźwięku potwierdzoną certyfikatem Hi-Res. Głośniki Edifier A80 zostały wyposażone w zaawansowany procesor XMOS i umożliwiają bezstratne odtwarzanie muzyki również przez USB.

Sprawdź »