Słuchawki EDIFIER

Słuchawki Edifier sprawdzą się jednakowo podczas długich rozgrywek gamingowych, jak i podczas codziennego użytkowania. Zapewnią fantastyczną jakość dźwięku, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

Słuchawki EDIFIER

Słuchawki Edifier sprawdzą się jednakowo podczas długich rozgrywek gamingowych, jak i podczas codziennego użytkowania. Zapewnią fantastyczną jakość dźwięku, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

NOWOŚĆ

TWS1 PRO2

Szukasz bezprzewodowych słuchawek, które sprawdzą się na co dzień? Edifier TWS1 Pro 2 z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! Ich czas pracy sięga nawet 6 godzin na jednym ładowaniu. Technologia ANC skutecznie redukuje uporczywe dźwięki otoczenia, a za niezawodne połączenie z urządzeniem odpowiada Bluetooth 5.3. Słuchawki wyróżniają się również wodoodporną konstrukcją na poziomie IP54.

NOWOŚĆ

WH950NB

Zanurz się w świecie muzyki z Edifier WH950NB. Słuchawki bezprzewodowe zostały wyposażone w przetworniki dynamiczne, które gwarantują bogaty w szczegóły dźwięk. Zapewniają hybrydową redukcję szumów ANC, eliminując hałas otoczenia. Wbudowane mikrofony umożliwiają wygodne prowadzenie rozmów, a wytrzymałe akumulatory pozwalają na długą pracę urządzenia. Co więcej, wyróżniają się składaną konstrukcją i oferują specjalną funkcję chroniącą słuch.

Poznaj słuchawki EDIFIER

Słuchaj muzyki i graj w gry tak, jak najbardziej lubisz. Słuchawki Edifier wyróżniają się przetwornikami doskonałej jakości oraz certyfikatami, potwierdzającymi najwyższą jakość dźwięku. Długi czas odtwarzania i przemyślana budowa to cechy, które gwarantują komfort użytkowania, a dzięki szerokiemu asortymentowi, każdy znajdzie coś dla siebie.

NeoBuds S

Słuchawki TWS Edifier NeoBuds S obsługują redukcję szumów ANC, a także kodek aptX Adaptive i technologię Snapdragon Sound.

Czytaj więcej »

CC200

Przetwornik 30 mm oferuje doskonałą jakość dźwięku, podwójny mikrofon z redukcją szumów umożliwia swobodne rozmowy.

Czytaj więcej »

P205

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku, kiedy słuchasz muzyki, grasz w gry lub rozmawiasz przez telefon. Słuchawki dokanałowe Edifier P205 zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki 8 mm i zapewniają głęboki, podkreślony bas. Są przy tym niezwykle lekkie i wygodne.

Czytaj więcej »

HECATE GT4

Dzięki profesjoanlenemu chipsetowi do gier PixART słuchawki GT4 zapewniają najmniejsze opóźnienia na poziomie 45ms. Technologia Hecate H+ oraz 10mm membrana pozwalają na osiągnięcie jeszcze lepszych doznań dźwiękowych podczas gry.

Czytaj więcej »

HECATE G2 II

Słuchawki gamingowe Edifier G2 II zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki, które zapewniają krystalicznie czyste brzmienie.

Czytaj więcej »

W820NB

Kilka trybów pracy pozwoli Ci dostosować ich działanie do swoich potrzeb, a specjalnie zaprojektowana, kompozytowa membrana..

Czytaj więcej »

NeoBuds Pro

NeoBuds Pro – pierwsze słuchawki TWS, które otrzymały certyfikat Hi-res. Ciesz się najwyższą jakością dźwięku i niezawodnym połączeniem.

Czytaj więcej »

TWS1 Pro

Słuchaj muzyki tak długo, jak chcesz. Słuchawki bezprzewodowe Edifier TWS1 Pro zapewniają do 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.

Czytaj więcej »

Administratorem Twoich danych osobowych jest INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, przy ul. Rudzkiej 65c, 44-200 Rybnik. Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest przy kontakcie na adres e-mail: [email protected] oraz w Polityce prywatności. Przesyłając formularz kontaktowy oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Polityki prywatności serwisu edifier-polska.pl