konkurs

konkurs

Kiedy muzyka brzmi najlepiej?

Nie znamy osoby, która nie słucha muzyki. Niektórzy nie wyobrażają sobie bez niej życia – w tym my! Ale kiedy muzyka brzmi najlepiej? Szukamy najlepszych odpowiedzi, które nagrodzimy głośnikami Edifier MP230 oraz Edifier MP120!

Zasady konkursu są proste! Pokażcie nam “Kiedy muzyka brzmi najlepiej”.

Stwórzcie post lub reelsa, wrzućcie go na swój profil z hashtagiem #konkursedifier, a następnie dajcie nam znać w komentarzu pod postem konkursowym tytułem swojej ulubionej piosenki.

Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane od dnia 20.02.2023 do dnia 05.03.2023 do godziny 23:59.

Zasady

Opublikuj post albo reelsa na serwisie Instagram z hashtagiem #konkursedifier.

Napisz pod postem konkursowym tytuł swojej ulubionej piosenki.

MP230

Udane połączenie nowoczesnych technologii i stylu retro? Edifier udowadnia, że to możliwe! Głośnik MP230 prezentuje się niezwykle elegancko i gwarantuje doskonałą jakość dźwięku dzięki przetwornikom 48 mm i wzmacniaczowi klasy D. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do 16 godzin na jednym ładowaniu, a Bluetooth 5.0 odpowiada za niezawodne połączenie bezprzewodowe. Urządzenie pozwala też odtwarzać muzykę z karty TF lub przez kabel AUX.

MP120

Ciesz się fantastycznej jakości dźwiękiem, dokądkolwiek się udasz. Lekki i przenośny głośnik bezprzewodowy Edifier MP120 wyróżnia się całkowitą mocą wyjściową RMS 4 W + 4 W i pozwala odtwarzać muzykę na kilka sposobów – między innymi przez Bluetooth 5.0 lub z karty TF. Wyróżnia się także długim czasem pracy sięgającym 19 godzin na jednym ładowaniu. Prezentuje się przy tym naprawdę dobrze i jest prosty w obsłudze.