Edifier S1000W

Certyfikat

Hi-Res Audio

2 sposoby połączenia

Kompatybilność
ze Spotify, TIDAL Connect
i innymi

5,5-calowe głośniki basowe

1-calowe głośniki wysokotonowe

Certyfikat

Hi-Res Audio

2 sposoby połączenia

Kompatybilność
ze Spotify, TIDAL Connect
i innymi

5,5-calowe głośniki basowe

1-calowe głośniki wysokotonowe

Doskonały wybór dla audiofilów

Głośniki 2.0 Edifier S1000W to doskonały wybór dla audiofilów. Wyposażone w 5,5-calowe głośniki basowe i 1-calowe głośniki wysokotonowe zapewniają wysoką jakość dźwięku, co potwierdza certyfikat Hi-Res Audio, a moc wynosząca 120 W gwarantuje dynamiczne i głębokie brzmienie, które wypełni całe pomieszczenie. Dzięki wielu dostępnym portom audio, a także obsłudze bezprzewodowego połączenia Bluetooth i WiFi, z łatwością podłączysz je do różnych urządzeń.

5,5-calowe

głośniki basowe

Szeroka kompatybilność

z aplikacjami muzycznymi

1-calowe

głośniki wysokotonowe

Wysoka jakość dla doskonałego brzmienia

Edifier S1000W zaskoczą Cię fantastyczną jakością dźwięku o mocy 120 W, potwierdzoną certyfikatem Hi-Res Audio. Aluminiowe głośniki basowe o średnicy 5,5″ dostarczą potężnych, głębokich basów, natomiast tytanowe głośniki wysokotonowe o średnicy 1″ zapewnią klarowne i wyraźne tony wysokie, pozwalając Ci odkryć nieznane dotąd detale ulubionych piosenek. Cyfrowy wzmacniacz klasy D w połączeniu z zaawansowanym systemem DPS gwarantuje optymalną równowagę brzmienia i doskonałą reprodukcję każdego dźwięku.

Solidna budowa i stylowy design

Głośniki cechują się zaokrągloną obudową, aby dostarczyć mocny, bogaty dźwięk. Solidna budowa redukuje rezonans, abyś mógł cieszyć się pełnią wrażeń bez niepotrzebnych zakłóceń. Oglądanie filmu, granie w pasjonujące gry czy zachwyt samym dźwiękiem – niezapomniane doświadczenia są już na wyciągnięcie ręki.

Bezprzewodowe połączenie dla Twojej wygody

Niezawodne połączenie za pomocą WiFi i Bluetooth V5.2 zapewni niezakłócone niczym wrażenia tak długo, jak tylko będziesz chciał. Z pomocą aplikacji Edifier Home możesz łatwo i bez pośpiechu połączyć się ze swoim domowym WiFi dzięki kilku kliknięciom.

Niezawodne połączenie

WiFi i Bluetooth V5.2

Zdalne sterowanie

Wiele różnych

portów audio

Wieloplatformowy streaming

Przesyłaj muzykę z ulubionej platformy! Głośniki Edifier S1000W obsługują Apple AirPlay, dzięki czemu możesz streamować muzykę bezpośrednio ze swojego iPhone’a, iPada lub Maca. Co więcej, możesz kontrolować dźwięk w wielu pokojach za pomocą Apple HomePod mini, ale także Alexy, Amazon Echo i TIDAL Connect. Słuchasz muzyki na Spotify? Doskonale – Edifier S1000W obsługują również tę platformę.

Wiele wejść i intuicyjna obsługa

Głośniki zostały wyposażone w wiele różnych portów audio, między innymi optyczne, koaksjalne, PC czy AUX, dając Ci pełną swobodą w wyborze źródła dźwięku. Edfier S1000W możesz kontrolować za pomocą dołączonego do zestawu pilota zdalnego sterowania, który został zaprojektowany w taki sposób, aby najważniejsze przyciski głośności i zmiany piosenki były łatwe do zlokalizowania. Możesz także dostosować do swojego gustu basy czy tony wysokie. Co więcej, głośniki wspierają sygnał audio o częstotliwości próbkowania do 24-bitów/192kHz.

Specyfikacja

Producent Edifier
Model S1000W
Kolor Brązowy
Jednostka sterująca 5,5” (głośnik średnio-niskotonowy) + 1” (głośnik wysokotonowy)
Moc całkowita 120 W
Moc wyjściowa 35 W x 2 (średnie i niskie tony) + 25 W x 2 (wysokie tony)
Pasmo przenoszenia częstotliwości 45Hz-40kHz
Poziom szumów <25dB(A)
Stosunek sygnału do szumu (SNR) >90dB(A)
Czułość wejściowa Line In 1: 700 ± 50mV, Line In 2: 900 ± 50mV, Optyczne/koaksjalne: 450 ± 50Mv, Bluetooth: 500 ± 50mV
Wejścia audio PC, AUX, Optyczne, Koaksjalne, Bluetooth, WiFi
Wersja Bluetooth 5.2
Wymiary 20 cm x 34,5 cm x 29,5 cm
Waga 16,77 kg