2.0 R1700BTs

Wszechstronne głośniki sprawią, że będziesz chciał podłączyć do nich każde urządzenie, aby uzyskać wyjątkową jakość dźwięku. Moduł Bluetooth jest odpowiedzialny za stałe połączenie, bez występujących opóźnień. R1700BTs posiada wbudowane cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP) i dynamiczną kontrolę zakresu (DRC), aby zapobiec wszelkim zniekształceniom. Pozwalają na zachowanie czystego przesyłu, nie tracąc na wydajności. Ponadto, możesz skierować je w swoją stronę pod kątem 10 stopni, przez co słuchanie muzyki stanie się ulubioną rozrywką.

Zaawansowana technologia

Głośniki Edifier wykorzystują innowacyjną technologię Qualcomm AptX HD, co zapewnia wysoką jakość dźwięku za pomocą połączenia Bluetooth. Natomiast DSP (Digital Signal Processing), jak również DRC (Dynamic Range Control), skutecznie eliminują jakiekolwiek zniekształcenia. Bezprzewodowe łącze zapewnia nieograniczoną swobodę w trakcie relaksu.

Głośnik wysokotonowy Eagle Eye

Dzięki zastosowaniu nowo opracowanych 19-milimetrowych kopułek wysokotonowych „Eagle Eye” R1700BTs zachwyca bogactwem detali. Pożądane wymiary i ulepszona specyfikacja „Eagle Eye” spełnia najwyższe standardy i wymagania profesjonalnych użytkowników. Jego satysfakcjonujący dźwięk sprawia, że nastrojowe piosenki są głębokie i pełne, gwarantując niezapomniane wrażenia słuchowe.

Solidna jakość

4-calowe przetworniki basowe w każdym głośniku zapewniają płynne przejścia między niską, a także wysoką tonacją. Dzięki skierowanemu do przodu portowi bass reflex, niewielkie częstotliwości są podkreślone, dając basowi więcej mocy. Sparuj swój smartfon z funkcjonalnym głośnikiem przez Bluetooth. Wystarczy jeden ruch dłonią, aby słuchać muzyki bez końca z R1700BTs.

Przemyślane wykonanie

Zestaw głośników z pewnością sprawdzi się jako stylowy, ciekawy dodatek w gustownym wnętrzu. Klasyczna obudowa z nowoczesnym wykończeniem dodaje niesamowitego charakteru, który przykuje uwagę. Wygodnie podłącz każdy sprzęt, poprzez wygodne, podwójne wejścia RCA. Do zestawu dołączono również kabel RCA, przez co nie musisz się martwić o problemy z kompatybilnością. Panel umieszczony na bocznej ścianie głośnika oferuje komfortową obsługę i ustawienie sygnału audio według swoich preferencji. Możesz też zmieniać muzykę z pewnej odległości za pomocą bezprzewodowego pilota.

W zestawie

  • Para głośników Edifier R1700BTs
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Przewód 2RCA-2RCA (Cinch)
  • Przewód Mini Jack 3,5 mm na 2RCA (Cinch)
  • Przewód do połączenia lewego głośnika z prawym
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

Producent Edifier
Model R1700BTs
Całkowita moc wyjściowa R/L(wysokie tony): 15W+15W ; R/L(średnie/niskie tony): 18W+18W
Jednostka głośnika Φ19mm głośnik wysokotonowy + 4 cale głośnik średnio-niskotonowy
Stosunek sygnału do szumu ≥85dB(A)
Czułość wejściowa LINE IN 1: 700±50mV / LINE IN 2: 550±50mV / Bluetooth: 400±50mV
Pasmo przenoszenia 52Hz – 20kHz
Wejścia Line In 1, Line In 2, Bluetooth