A300 Pro

Głośniki Edifier A300 Pro spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki. Zapewniają doskonałą jakość dźwięku z ultraniskim zniekształceniem dzięki wielordzeniowemu procesorowi sygnałowemu XMOS. Zostały wyposażone w kilka portów, które umożliwiają podłączenie różnych urządzeń, obsługują też bezprzewodową transmisję Bluetooth 5.0. Drewniana obudowa sprawia, że prezentują się niezwykle elegancko, a dołączony do zestawu pilot pozwala na ich wygodną, zdalną obsługę.

Najwyższa jakość dźwięku

Zapewnij sobie niezapomniane muzyczne wrażenia. A300 Pro zostały wyposażone we wstążkowy przetwornik wysokotonowy z głośnikiem tubowym oraz w stożkowy, aluminiowy subwoofer 6,5″ o podwieszanej konstrukcji. Ma także wielordzeniowy procesor sygnałowy XMOS xCore2000 oraz wysokiej klasy wzmacniacz cyfrowy, dzięki czemu minimalizuje zniekształcenia. Wszystko to pozwala cieszyć się krystalicznie czystym, bogatym w szczegóły dźwiękiem najwyższej jakości.

Wiele możliwości połączenia

To Ty decydujesz, jak chcesz odtwarzać swoje ulubione playlisty. Głośniki zostały wyposażone w kilka portów takich jak AUX, USB, optyczny, koaksjalny i Balance, dzięki którym są kompatybilne z różnymi źródłami dźwięku. Wejścia cyfrowe A300 Pro obsługują częstotliwość próbkowania do 192 KHz. Możesz też połączyć się z głośnikami bezprzewodowo. Łącze Bluetooth 5.0 z kodekiem apt-X HD zapewnia szybką, stabilną i bezproblemową transmisję.

Pilot zdalnego sterowania w zestawie

Już nie musisz za każdym razem ruszać się z miejsca, aby na przykład uruchomić głośniki lub zmienić wybrane ustawienia. W skład zestawu wchodzi funkcjonalny pilot zdalnego sterowania, który pozwala wygodnie obsługiwać A300 Pro na odległość. Za jego pomocą możesz nie tylko włączyć je lub wyłączyć, ale też na przykład wyciszyć, zatrzymać i wznowić odtwarzanie, przełączyć piosenkę, wybrać źródło dźwięku, ustawić głośność, a nawet dostosować tony wysokie i niskie.

Udoskonalony design

Głośniki zachwycają nie tylko fantastycznej jakości dźwiękiem, ale też klasycznym, stylowym designem. Drewniana obudowa z płyty pilśniowej MDF o grubości 25 mm wykończona orzechowym fornirem nadaje im elegancki, ponadczasowy charakter i sprawia, że mogą znakomicie uzupełnić wystrój niemal każdego wnętrza. Pełni też jeszcze inną ważną funkcję – minimalizuje niepożądane wibracje, dzięki czemu pozwala uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku. A300 Pro zostały również wyposażone w kabel firmy Transparent.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelA300 Pro
Przetwornik wysokotonowyWstążkowy z głośnikiem tubowym
Subwoofer6,5″, aluminiowy, stożkowy, podwieszany
Moc wyjściowaL/R (jednostka wysokotonowa): 10 W + 10 W
L/R (subwoofer): 120 W + 120 W
System wzmacniaczaWzmacniacz cyfrowy z procesorem XMOS
Czułość wejściowa

Balance: 1100 ±50 mV
AUX: 700 ±50 mV
USB: 550 ±50 mFFs
Optyczne: 500 ±50 mFFs
Koaksjalne: 500 ±50 mFFs
Bluetooth: 500 ±50 mFFs

Pasmo przenoszenia40 Hz – 40 kHz
Stosunek sygnału do szumuL/R: ≥90 dB (A)
WejścieAUX, USB, optyczne, koaksjalne, Bluetooth, Balance
Wersja Bluetooth5.0
Napięcie100-240 V AC 50/60 Hz
Wymiary225 x 385 x 350 mm
Waga24,3 kg
KolorOrzechowy
OpornośćGłośnik wysokotonowy:4Ω
Głośnik niskotonowy:4Ω