Airpulse A80 Brown

Ciesz się najwyższą jakością dźwięku potwierdzoną certyfikatem Hi-Res. Głośniki Edifier A80 zostały wyposażone w zaawansowany procesor XMOS i umożliwiają bezstratne odtwarzanie muzyki również przez USB. Dzięki kilku dostępnym portom bez problemu podłączysz do nich wybrane urządzenia. Obsługują również bezprzewodowe połączenie Bluetooth i pozwalają niezależnie dostosowywać wysokie i niskie tony za pomocą odpowiednich pokręteł.

Wiele możliwości połączenia

Już nie musisz się ograniczać – głośniki A80 są kompatybilne z większością powszechnie używanych źródeł dźwięku. Zostały wyposażone w porty takie jak optyczny AUX, PC i USB, które pozwalają na podłączenie wielu różnych urządzeń. Co więcej, niezawodne łącze Bluetooth 5.0 gwarantuje szybką i stabilną bezprzewodową transmisję sygnału. Sparuj swój sprzęt z głośnikami i ciesz się niemal nieograniczoną swobodą!

Nowoczesne technologie dla najwyższej jakości dźwięku

Co sprawia, że głośniki Edifier A80 grają tak dobrze? Zaawansowany procesor XMOS i zintegrowana z nim funkcja USB pozwala korzystać z najlepszych źródeł dźwięku, które nie wymagają kompresji i zapewniają bezstratną jakość odtwarzania. Urządzenia mają też zaawansowany wzmacniacz cyfrowy klasy klasy D. Wszystko to pozwala cieszyć się krystalicznie czystym, zachwycającym brzmieniem.

Udoskonalone rozwiązania

To nie koniec przygotowanych dla Ciebie udogodnień! Głośniki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie minimalizować zniekształcenia. Dzięki temu nie musisz się obawiać nieprzyjemnych zgrzytów. Mają też udoskonalony system wzmacniania. Ponadto dodatkowy interfejs wyjściowy pozwala na podłączenie niezależnego subwoofera (brak w zestawie). Skorzystaj z oferowanych możliwości i odkryj swoje ulubione utwory na nowo!

Uzyskaj jeszcze ciekawsze brzmienie

Podkreśl to, co najciekawsze w Twoich ulubionych gatunkach muzycznych. Głośniki A80 umożliwiają precyzyjną regulację głośności, basów i tonów wysokich. Służą do tego umieszczone na tylnym panelu jednego z urządzeń pokrętła. Dostosuj dźwięk do swoich oczekiwań i po raz kolejny zachwyć się swoimi ulubionymi piosenkami. Rock, metal czy jazz – z Edifier każdy gatunek muzyczny może wybrzmieć jeszcze lepiej!

Zachwycające wzornictwo

Głośniki Edifier A80 stanowią udaną kombinację fantastycznej jakości dźwięku i klasycznego, stylowego wzornictwa. Wykonana z płyty pilśniowej MDF obudowa w kolorze orzechowym sprawia, że urządzenia prezentują się naprawdę elegancko i mogą znakomicie uzupełnić każdą aranżację. Jednocześnie minimalizuje rezonans akustyczny – zbędne wibracje i zgrzyty pozostaną tylko przykrym wspomnieniem!

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelA80
Przetwornik wysokotonowyWstęgowy, tubowy
Mid-woofer4,5-calowy, aluminiowy, stożkowy, 30 mm VC
System wzmacnianiaWzmacniacz cyfrowy z procesorem XMOS
Moc wyjściowaL/R (wysokie tony): 10 W + 10 W;
L/R (woofer): 40 W + 40 W;
Pasmo przenoszenia52 Hz – 40 kHz
Stosunek sygnału do szumuL/R: ≥90 dB (A)
WejścieAUX, PC, USB, optyczne, Bluetooth (wejścia optyczne i USB obsługują częstotliwość próbkowania do 192 kHz)
Czułość wejściowaAUX: 450 ±50 mV;
PC: 550 ±50 mV;
USB: 400 ±50 mFFs;
Optyczne: 400 ±50 mFFs;
Bluetooth: 500 ±50 mFFs;
Wersja Bluetooth5.0
Wyjście sub1200 mV maks.
NapięcieAC 100-240 V / 50-60 Hz
Wymiary140 x 250 x 220 mm
Waga (para głośników)9,3 kg
OpornośćGłośnik wysokotonowy:6Ω
Głośnik niskotonowy:4Ω;