CC200

Pracujesz lub uczysz się zdalnie? A może często uczestniczysz w spotkaniach lub kursach online? Jeśli tak, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Edifier CC200 z pewnością Ci się przyda! Przetwornik 30 mm oferuje doskonałą jakość dźwięku, podwójny mikrofon z redukcją szumów umożliwia swobodne rozmowy, a lekka waga i regulowany pałąk gwarantują komfort użytkowania. Czas pracy urządzenia sięga 64 godzin na jednym ładowaniu, a łącze Bluetooth 5.0 zapewnia szybką i stabilną transmisję bezprzewodową.

Krystalicznie czyste brzmienie

Miej pewność, że Twoi rozmówcy bez problemu Cię usłyszą. Zestaw słuchawkowy CC200 został wyposażony w 2 mikrofony, które niezawodnie zarejestrują Twój głos i zapewnią krystalicznie czyste, naturalne brzmienie. Co więcej, technologia redukcji szumów DNN oraz zaawansowany algorytm AI skutecznie filtrują zbędne dźwięki z otoczenia, dając Ci pewność, że każde Twoje słowo zostanie doskonale usłyszane.

Długi czas pracy

Urządzenie ma wbudowany wytrzymały akumulator o pojemności 400 mAh, dzięki któremu w pełni naładowane pozwala słuchać muzyki nawet przez 64 godziny (80% głośności) lub prowadzić rozmowy telefoniczne przez około 29 godzin. W zestawie znajdziesz kabel USB-C, za pomocą którego możesz ładować swój zestaw słuchawkowy. Ładowanie urządzenia trwa tylko około 1,5 godziny.

Komfort użytkowania

Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że zestaw słuchawkowy CC200 jest niezwykle wygodny i pozwala bez zmęczenia pracować, uczyć się lub uczestniczyć w spotkaniach nawet przez wiele godzin. Wykonany ze stali nierdzewnej pałąk urządzenia można regulować. Produkt jest też niesamowicie lekki. Ponadto jego mikrofon obraca się w zakresie 240°, dzięki czemu z łatwością ustawisz go w taki sposób, aby optymalnie zbierał dźwięki, a gdy nie będzie Ci potrzebny, po prostu go odsuniesz.

Przyjazny użytkownikom

Odetnij się od wszystkiego, co Cię rozprasza i skup się na pracy. Zestaw słuchawkowy Edifier CC200 jest bardzo prosty w obsłudze i pomoże Ci zwiększyć efektywność. Został wyposażony w umieszczony w łatwo dostępnym miejscu przycisk, za pomocą którego możesz szybko wyciszyć mikrofon. Urządzenie ma także specjalne podświetlenie, które sygnalizuje status rozmowy.

Szeroka kompatybilność

Nie obawiaj się, że nieoczekiwane problemy z kompatybilnością przeszkodzą Ci w pracy. Zestaw słuchawkowy CC200 doskonale współpracuje z popularnymi laptopami i komputerami z systemami Windows i Mac OS. Możesz też sparować go ze smartfonem. Jest kompatybilny z systemami Android i iOS. Bluetooth 5.0 gwarantuje szybkie, stabilne i bezproblemowe połączenie.

Wiele zastosowań

Ten praktyczny zestaw słuchawkowy sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Pozwoli uwolnić ręce podczas rozmawiania przez telefon i ułatwi prowadzenie lekcji, wykładów czy prezentacji w Internecie. Przyda Ci się w pracy, w szkole lub na studiach. Umożliwi też aktywne uczestnictwo w spotkaniach czy kursach online.

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelCC200
Wersja Bluetooth5.0
Profile BluetoothA2DP, AVRCP, HFP
Kodeki audioSBC
Przetwornik30 mm, dynamiczny
SPL94 ±3 dB SPL(A)
ZasięgDo 10 m
Liczba mikrofonów2
Czułość mikrofonu-37 ±1,5 dB
Pojemność akumulatora400 mAh
Czas odtwarzaniaOk. 64 h (80% głośności)
Czas rozmówOk. 29 h
Czas ładowaniaOk. 1,5 h
Port ładowaniaUSB-C