CX7

Szukasz sprzętu, który pomoże Ci czerpać jeszcze więcej radości z muzyki, gier i filmów? Głośniki 2.1 Edifier z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! Model CX7 oferuje 8-calowy subwoofer i wzmacniacz, tym samym zapewniając zachwycającej jakości dźwięk, bogactwo szczegółów i mocny bas. Drewniane obudowy urządzeń zwiększą walory estetyczne każdego pomieszczenia, minimalizując przy tym rezonans akustyczny i eliminując zniekształcenia. Sprzęt obsługuje łącze Bluetooth 5.0 i wyposażony został w kilka portów, dzięki czemu jest szeroko kompatybilny. Do zestawu dołączono praktyczny pilot zdalnego sterowania.

Dźwięk, który zachwyca

Sprzęt Edifier wyróżnia się mocą wyjściową sięgającą 69 W. 8-calowy subwoofer (45 W RMS) w połączeniu z wysokiej klasy głośnikami satelitarnymi dostarczy Ci zachwycających, bogatych w szczegóły, wyrazistych dźwięków. Na uwagę zasługuje również idealna harmonia pomiędzy tonami średnimi i wysokimi. Co więcej, port bass reflex przyczynia się do polepszenia jakości dźwięku. W rezultacie cieszyć się będziesz głębokim i mocnym basem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że całkowicie zanurzysz się
w ulubionych grach lub filmach.

Na dobre pożegnaj zniekształcenia

Co jeszcze sprawia, że głośniki CX7 zachwycają doskonałej jakości dźwiękiem? Opatentowana technologia Inteligentnej Korekty Zniekształceń, dzięki której nie musisz się martwić, że nieprzyjemne trzaski i zgrzyty będą Ci przeszkadzały, nawet gdy słuchasz muzyki przy wysokim poziomie głośności. Jedwabna membrana zapewnia lepszą jakość audio
i szybszą, płynniejszą reakcję. Ponadto kompresja dynamiki (DRC) gwarantuje precyzyjną reprodukcję sygnałów audio oraz wysoką wydajność.

Kompatybilne z Twoimi urządzeniami

Sprzęt Edifier wyposażono w porty PC, AUX, USB i slot na kartę SD. Bez problemu podłączysz do nich różne źródła dźwięku. CX7 obsługują formaty MP3, WMA, systemy FAT16, FAT32 oraz karty SD 8GB / 16GB / 32GB. Głośniki świetnie współpracować będą więc z większością Twoich sprzętów. Dodatkowo obsługują łącze Bluetooth 5.0, które zapewnia stabilną transmisję przy niskim zużyciu energii.

Przyjazne użytkownikom

Dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania pozwoli Ci jeszcze wygodniej zarządzać pracą głośników. Teraz nie musisz wstawać z kanapy, aby zyskać kontrolę nad dźwiękiem. Sprzęt możesz także obsłużyć, korzystając z panelu sterowania i pokrętła. Decyzja należy do Ciebie! Informacje o statusie pracy CX7 odczytasz z czytelnego wyświetlacza LED. Postaw na wygodę i funkcjonalność z Edifier!

Specyfikacja

ProducentEdifier
ModelCX7
Moc wyjściowa (RMS)12 W x 2 (tony średnie / wysokie) + 45 W (bas)
Pasmo przenoszenia140Hz~19Kz (głośniki satelitarne);
45Hz~130Hz (subwoofer)
Stosunek sygnału do szumu≥ 80 dBA
WejściaPC / AUX / USB / karta SD / Bluetooth
Czułość wejściaPC: 700 ± 50 mV (głośniki satelitarne), 650 ± 20 mV (subwoofer);
AUX: 500 ± 50 mV (głośniki satelitarne), 500 ± 20 mV (subwoofer satelitarne);
Bluetooth: 400 ± 50 mFFS (głośniki satelitarne), 350 ± 20 mFFs (subwoofer)
Wersja Bluetooth5.0
Jednostka głośnika3.5” / 89mm (tony średnie) + 1” / 25mm (tony wysokie) + 8” / 203mm (bas)
Wymiary425 x 335 x 450 mm
Wagaokoło 11,8 kg
KolorCzarny