Głośniki aktywne Edifier A100

Przekonaj się, jak doskonale mogą brzmieć Twoje ulubione piosenki. Głośniki Edifier A100 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły zapewnić perfekcyjną jakość dźwięku potwierdzoną certyfikatem Hi-Res. Kilka dostępnych portów oraz obsługa Bluetooth 5.0 umożliwiają podłączenie wielu różnych sprzętów – zarówno za pomocą kabla, jak i bezprzewodowo. Urządzenia prezentują się przy tym niezwykle elegancko. Lakierowana obudowa nadaje im zachwycający, stylowy charakter. Dodatkowo do zestawu dołączono pilot, za pomocą którego możesz zdalnie sterować A100.
Głośniki aktywne Edifier A100

Zachwycająca jakość dźwięku

Odkryj swoje ulubione utwory w nowej, lepszej jakości. Wykonany z aluminium, wstęgowy przetwornik wysokotonowy został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną tubę. Głośniki A100 mają też 5-calowy, podwieszany woofer z anodowanym, aluminiowym stożkiem. Dzięki temu możesz cieszyć się idealnie zbalansowanym, bogatym w szczegóły dźwiękiem. Chcesz więcej? Głośniki mają też dodatkowy port, który umożliwia podłączenie zewnętrznego subwoofera (brak w zestawie).

Zapomnij o zniekształceniach

Pożegnaj zniekształcenia i płaski, kiepskiej jakości dźwięk. Głośniki Edifier A100 oferują kontrolę dynamiki działającą w oparciu o technologię cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP). Mają też cyfrowy wzmacniacz klasy D oraz zaawansowany procesor XMOS. Wszystko to pozwoliło zapewnić zachwycające, krystalicznie czyste brzmienie. Włącz swoją ulubioną playlistę i daj się porwać magii muzyki!

Wiele możliwości połączenia

Teraz bez problemu podłączysz do głośników wybrane źródło dźwięku. A100 zostały wyposażone w kilka portów takich jak AUX, PC, optyczny i USB. Są też kompatybilne z wieloma różnymi urządzeniami. Wolisz uwolnić się od kabli i zyskać niemal nieograniczoną swobodę? Żaden problem – po prostu połącz się z głośnikami bezprzewodowo! A100 obsługują łącze Bluetooth 5.0, które zapewnia niezawodną, szybką i stabilną transmisję.

Nowoczesne wzornictwo

Szukasz głośników, które nie tylko zapewnią Ci najwyższą jakość dźwięku, ale też idealnie uzupełnią aranżację wybranego pomieszczenia? Edifier A100 sprawdzą się doskonale! Wykończona wysokiej klasy lakierem fortepianowym obudowa nadaje im niezwykle elegancki, a zarazem nowoczesny charakter. Umieść je na przykład w salonie lub w gabinecie i zyskaj funkcjonalne, a zarazem stylowe uzupełnienie wystroju!

Specyfikacja

Model

A100

System wzmacniania

Wzmacniacz cyfrowy z procesorem XMOS

Przetwornik wysokotonowy

Wstęgowy, wyposażony w tubę

Czułość wejściowa

AUX: 450 ±50 mV; PC: 550 ±50 mV; USB: 400 ±50 mFFs; optyczne: 400 ±50 mFFs; Bluetooth: 450 ±50 mFFs

Wersja Bluetooth

5.0

Pasmo przenoszenia

52 Hz - 40 kHz

Mid-woofer

5-calowy, podwieszany, neodymowy z aluminiowym stożkiem

Stosunek sygnału do szumu

L/R: ≥90 dB (A)

Moc

L/R (wysokie tony): 10 W + 10 W; L/R: (średnie i niskie tony): 40 W + 40 W;

Interfejsy wejściowe

AUX, PC, USB, optyczny, Bluetooth (Wejścia USB i optyczne obsługują wejściową częstotliwość próbkowania do 192 kHz)

Sub out

800 mV maks. (zmienia się w zależności od ustawień głośności)

Wyrównywanie wysokich tonów

4 kHz, filtr półkowy -6 dB - 2,4 dB

Wyrównywanie niskich tonów

95 Hz, filtr półkowy -6 dB - 6 dB

Napięcie

100-240 V AC 50/60 Hz

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić