Głośniki aktywne Edifier A200

Ponadczasowy, klasyczny design i najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające idealną jakość dźwięku? To możliwe! Głośniki Edifier A200 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby cieszyć zarówno oko, jak i ucho. Umożliwiają podłączenie wielu różnych sprzętów za pomocą kilku dostępnych portów lub bezprzewodowo – przez Bluetooth 5.0. Elegancka, wiśniowa obudowa nadaje im niesamowicie stylowy charakter. Głośniki wyróżnia także transparentny kabel. W zestawie znajdziesz również pilota zdalnego sterowania.
Głośniki aktywne Edifier A200

Jeszcze lepsza jakość dźwięku

Pożegnaj zniekształcenia i odkryj swoje ulubione utwory na nowo. Głośniki zostały wyposażone w wysokiej klasy wstęgowy przetwornik wysokotonowy z tubą, który obsługuje też korekcję fazową. Mają również 5,5-calowy, aluminiowy, stożkowy subwoofer. Dzięki temu mogą zapewnić krystalicznie czysty, perfekcyjnie zbalansowany i zachwycający bogactwem szczegółów dźwięk.

Szeroka kompatybilność - wiele możliwości połączenia

Problemy z kompatybilnością? To już przeszłość! Głośniki Edifier A200 mają wbudowane porty AUX, USB, optyczny i koaksjalny, które umożliwiają podłączenie różnego rodzaju źródeł dźwięku. Preferujesz bezprzewodowe rozwiązania? Żaden problem! Niezawodne łącze Bluetooth 5.0 zapewnia stabilną, szybką i wolną od zakłóceń transmisję sygnału. Który sposób połączenia wybierzesz? Decyzja należy do Ciebie!

Pilot zdalnego sterowania w zestawie

Obsługa głośników jest bajecznie prosta i wygodna. Umieszczone na tylnym panelu jednego z nich pokrętła pozwalają precyzyjnie dostosować dźwięk do Twoich oczekiwań. Nie musisz też za każdym razem wstawać z ulubionego fotela! Wchodzący w skład zestawu pilot umożliwia zdalne sterowanie głośnikami. Za jego pomocą możesz na przykład przełączać utwory, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie, regulować głośność oraz wybierać źródła dźwięku.

Ponadczasowe wzornictwo

Edifier udowadnia, że głośniki wcale nie muszą brzydkie lub nijakie. A200 zwracają uwagę klasycznym, eleganckim wzornictwem. Wykonana z płyty MDF o grubości 25 mm obudowa z okleiną z wiśniowego drewna została dodatkowo pokryta satynowym lakierem. Nie tylko prezentuje się naprawdę stylowo, ale też minimalizuje rezonans akustyczny, eliminując zbędne wibracje. Chcesz więcej? Głośniki zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowany transparentny kabel.

Specyfikacja

Model

A200

Pasmo przenoszenia

46 Hz - 20 kHz

Przetwornik wysokotonowy

Wstęgowy z tubą i korekcją fazy

Stosunek sygnału do szumu

L/R: ≥90 dB (A)

Subwoofer

5,5-calowy, aluminiowy, stożkowy, Neo Powder

Interfejsy wejścia

AUX, Balance, optyczny, koaksjalny, Bluetooth

Moc wyjściowa

L/R (wysokie tony): 10 W + 10 W; L/R (subwoofer): 55 W + 55 W;

Wymiary

225 x 355 x 295 mm

Czułość wejściowa

Wejście Balance: 1300 ±50 mV; AUX: 550 ±50 mV; Bluetooth: 1000 ±50 mFFs; Optyczne: 350 ±50 mFFs; Koaksjalne: 350 ±50 mFFs;

Waga

19 kg (zestaw)

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić