Głośniki aktywne A300 Pro

Głośniki Edifier A300 Pro spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki. Zapewniają doskonałą jakość dźwięku z ultraniskim zniekształceniem dzięki wielordzeniowemu procesorowi sygnałowemu XMOS. Zostały wyposażone w kilka portów, które umożliwiają podłączenie różnych urządzeń, obsługują też bezprzewodową transmisję Bluetooth 5.0. Drewniana obudowa sprawia, że prezentują się niezwykle elegancko, a dołączony do zestawu pilot pozwala na ich wygodną, zdalną obsługę.

Głośniki aktywne A300 Pro

Najwyższa jakość dźwięku

Zapewnij sobie niezapomniane muzyczne wrażenia. A300 Pro zostały wyposażone we wstążkowy przetwornik wysokotonowy z głośnikiem tubowym oraz w stożkowy, aluminiowy subwoofer 6,5″ o podwieszanej konstrukcji. Ma także wielordzeniowy procesor sygnałowy XMOS xCore2000 oraz wysokiej klasy wzmacniacz cyfrowy, dzięki czemu minimalizuje zniekształcenia. Wszystko to pozwala cieszyć się krystalicznie czystym, bogatym w szczegóły dźwiękiem najwyższej jakości.

Wiele możliwości połączenia

To Ty decydujesz, jak chcesz odtwarzać swoje ulubione playlisty. Głośniki zostały wyposażone w kilka portów takich jak AUX, USB, optyczny, koaksjalny i Balance, dzięki którym są kompatybilne z różnymi źródłami dźwięku. Wejścia cyfrowe A300 Pro obsługują częstotliwość próbkowania do 192 KHz. Możesz też połączyć się z głośnikami bezprzewodowo. Łącze Bluetooth 5.0 z kodekiem apt-X HD zapewnia szybką, stabilną i bezproblemową transmisję.

Pilot zdalnego sterowania w zestawie

Już nie musisz za każdym razem ruszać się z miejsca, aby na przykład uruchomić głośniki lub zmienić wybrane ustawienia. W skład zestawu wchodzi funkcjonalny pilot zdalnego sterowania, który pozwala wygodnie obsługiwać A300 Pro na odległość. Za jego pomocą możesz nie tylko włączyć je lub wyłączyć, ale też na przykład wyciszyć, zatrzymać i wznowić odtwarzanie, przełączyć piosenkę, wybrać źródło dźwięku, ustawić głośność, a nawet dostosować tony wysokie i niskie.

Udoskonalony design

Głośniki zachwycają nie tylko fantastycznej jakości dźwiękiem, ale też klasycznym, stylowym designem. Drewniana obudowa z płyty pilśniowej MDF o grubości 25 mm wykończona orzechowym fornirem nadaje im elegancki, ponadczasowy charakter i sprawia, że mogą znakomicie uzupełnić wystrój niemal każdego wnętrza. Pełni też jeszcze inną ważną funkcję – minimalizuje niepożądane wibracje, dzięki czemu pozwala uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku. A300 Pro zostały również wyposażone w kabel firmy Transparent.

Specyfikacja

Model

A300 Pro

Przetwornik wysokotonowy

Wstążkowy z głośnikiem tubowym

Subwoofer

6,5″, aluminiowy, stożkowy, podwieszany

Moc wyjściowa

L/R (jednostka wysokotonowa): 10 W + 10 W; L/R (subwoofer): 120 W + 120 W;

System wzmacniacza

Wzmacniacz cyfrowy z procesorem XMOS

Czułość wejściowa

Balance: 1100 ±50 mV; AUX: 700 ±50 mV; USB: 550 ±50 mFFs; Optyczne: 500 ±50 mFFs; Koaksjalne: 500 ±50 mFFs; Bluetooth: 500 ±50 mFFs;

Pasmo przenoszenia

40 Hz - 40 kHz

Stosunek sygnału do szumu

L/R: ≥90 dB (A)

Napięcie

100-240 V AC 50/60 Hz

Wymiary

225 x 385 x 350 mm

Wejście

AUX, USB, optyczne, koaksjalne, Bluetooth, Balance

Wersja Bluetooth

5.0

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić