Edifier G7

Słuchawki klasy premium oferują najwyższą jakość, spełniając oczekiwania bardziej wymagających użytkowników. Technologia dźwięku przestrzennego 7.1 oraz przetworniki z membraną o średnicy 50mm zapewniają niezapomniane immersyjne wrażenia. Mikrofon z funkcją ENC umożliwia sprawną komunikację między Tobą i resztą użytkowników w czasie intensywnej rozgrywki. Dodatkowy urok zawdzięczają szerokiej gamie podświetlenia RGB.
Edifier G7

Spełnia wszelkie oczekiwania

Wbudowany chipset dekodujący przesył wielokanałowy 7.1 pozwala cieszyć się wyrazistymi basami i czystymi tonami. System audio Hi-Res razem z tytanową membraną, jest odpowiedzialny za otaczające, realistyczne odgłosy kroków zbliżających się przeciwników. Co więcej, kształt nauszników sprawia, że prawidłowo układają się na uszach, wykluczając odczucia dyskomfortu.

Eliminacja hałasów z otoczenia

Swobodnie porozumiewaj się z innymi graczami, omawiaj aktualną taktykę i ostrzegaj członków swojej drużyny przed nadchodzącymi przeciwnikami. G7 zostały wyposażone w regulowany w zakresie 360° mikrofon, który charakteryzuje się niezwykłą elastycznością. Z łatwością dostosujesz go do swoich przyzwyczajeń w jednej chwili. Ponadto, podwójna redukcja szumów ENC skutecznie wykrywa i minimalizuje zbędne odgłosy z zewnątrz, pozwalając Ci na komunikację w grze pozbawioną jakichkolwiek przeszkód.

Kontrola sterowania

Edifier G7 zostały wyposażone w uniwersalny kontroler sterowania. Dzięki niemu, możesz między innymi w wygodny sposób obsłużyć mikrofon. Urządzenie znajduje się na 3 metrowym przewodzie i steruje funkcjami podgłaszania i ściszania, zmianą kolejności piosenek, a także zawiera przycisk zasilający. Odpowiada również za dostosowanie natężenia tonacji, w zależności od potrzeb.

Postaw na komfort

Nie musisz już obawiać się o jakiekolwiek opóźnienia, ponieważ przewodowa łączność gwarantuje doskonały przesył. Optymalna długość kabla daje możliwość całkowitej swobody podczas grania w ulubione gry. Dołączony, odpinany mikrofon jest elastyczny, więc bez problemu możesz ustawić jego położenie według swoich preferencji.

Ciekawy i nowoczesny charakter

Praktyczna budowa słuchawek oraz wykonanie z miękkiego materiału, z pewnością sprawdzą się podczas wielogodzinnych rozgrywek. G7 posiadają chłodzące warstwy żelowe, skutecznie uwalniające zgromadzone ciepło. Natomiast oświetlenie LED RGB dysponuje 16.8 mln kolorów. Wybierając spośród spektrum barw, rozświetl swój pokój i zmień go w profesjonalny, gamingowy kąt.

Specyfikacja

Model

G7

Długość kabla

3m

Pasmo przenoszenia

20Hz-20kHz

Głośnik

Dynamiczny 50mm

Impedancja

32Ω

Podświetlenie

RGB

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić