Edifier GM2 SE

Słuchawki GM2 SE zostały stworzone specjalnie dla graczy. Zapewniają wysokiej jakości dźwięk podczas każdej rozgrywki. Dzięki nim Twoje wrażenia podczas grania będą jeszcze lepsze. Zostały wyposażone w funkcję redukcji szumów, pozwalając skupić się wyłącznie na grze. Posiadają zintegrowany z kablem pilot, za pomocą którego błyskawicznie wyciszysz mikrofon lub wyregulujesz głośność. Te słuchawki zadowolą nawet najbardziej wymagającego gracza.

Edifier GM2 SE

Imponująca jakość dźwięku

W modelu GM2 SE wysokie, średnie i niskie częstotliwości zostały dokładnie opracowane. Wszystko po to, by każdy dźwięk był dokładny, a bas jeszcze mocniejszy.

Komfortowe użytkowanie

Ergonomiczny kształt słuchawek sprawia, że są one niezwykle wygodne podczas użytkowania. Nawet podczas wielu godzin spędzonych na swoich ulubionych rozgrywkach nie odczujesz dyskomfortu.

Łatwa kontrola

Dzięki panelowi sterującemu możesz łatwo i szybko kontrolować swoje GM2 SE. Jedno kliknięcie sprawi, że odbierzesz/odrzucisz połączenie lub włączysz/zatrzymasz utwór. Z kolei podwójne kliknięcie przełączy na kolejne utwór, a potrójne na poprzedni.

Trwały i wytrzymały przewód

Wysokiej jakości przewód składa się między innymi z trwałej i wytrzymałej miedzi, a zewnętrzna część z odpornego na uszkodzenia materiału TPE. Dzięki temu przewód kabla jest trwały i odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne.

Specyfikacja

Producent

Edifier

Czułość

100 ± 3dB

Model

GM2 SE

Mikrofon

dookólny

Kolor

czarny

Port

3.5 mm

Typ

douszne

Długość kabla

1.3 m

Średnica przetwornika

6 mm (x4)

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20 kHz

Impedancja

16 Ω

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić