G1 SE

Zestaw słuchawkowy marki Edifier posiada 40mm przetworniki neodymowe, dzięki czemu uzyskasz jeszcze lepsze doznania z rozgrywki. Mikrofonem możesz sterować w zakresie 360°, a łatwa regulacja głośnością pomoże Ci skupić się tylko na grze. Lekka konstrukcja G1 SE i ergonomiczny design zapewniają długotrwały komfort.

Słuchawki gamingowe Edifier G1 SE

Mocny bas i wyjątkowa jakość dźwięku

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, słuchawki G1 SE marki Edifier sprawią, że Twoje odczucia podczas gry wejdą na zupełnie inny poziom. Zapewniają bardzo mocny bas i wyjątkową jakość dźwięku.

Wygodna kontrola

Możesz w łatwy i szybki sposób regulować głośnością oraz całkowicie wyciszać mikrofon za pomocą wbudowanego elementu sterującego. Skup się na grze i osiągaj jeszcze lepsze wyniki!

Regulowany mikrofon

Dzięki możliwości regulacji mikrofonu w zakresie 360° możesz dostosować jego położenie idealnie pod siebie. Rozmawiaj z innymi zawodnikami bez żadnych przeszkód.

Ergonomiczny design

Zestaw słuchawkowy marki Edifier został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie użytkowania. Nauszniki zostały wykonane z miękkiej sztucznej skóry, dzięki czemu są miłe w dotyku. Możesz również dopasować ich ustawienie według własnych potrzeb.

Specyfikacja

Model

G1 SE

Czułość

100 dB/mW

Średnica przetwornika

40 mm

Kolor

czarny

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20kHz

Długość kabla

2,5 m

Impedancja

32Ω

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić