G1

Słuchawki Edifier G1 posiadają 40mm przetworniki neodymowe i niezwykle ergonomiczną, lekką konstrukcję z miękkimi skórzanymi nausznikami. Dzięki Plug&Play nie wymagają instalacji żadnych sterowników. Mikrofon posiada funkcję redukcji szumów z otoczenia, a jego 360° regulacja umożliwia doskonałe dopasowanie. Zostały również wyposażone w podświetlenie LED oraz 2,5 m przewód z wbudowanym regulatorem głośności.

Edifier HECATE G1

Neodymowe przetworniki

Zestaw słuchawkowy do gier G1 oferuje najwyższą jakość dźwięku dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i neodymowych przetworników, które wzniosą Twoje rozgrywki na wyższy poziom. Technologia dekodowania cyfrowego i karta dźwiękowa USB dodatkowo zwiększają wrażenia immersyjne. 

Bardzo czuły mikrofon

Mikrofon w zestawie słuchawkowym G1 jest niezwykle czuły na dźwięki, oferując przy tym redukcję szumów z otoczenia. Dzięki możliwości regulacji w zakresie 360° możesz dopasować go idealnie do swoich potrzeb. Wykonany z materiału PP jest odporny na zginanie. 

Doskonały design

Zestaw słuchawkowy został zaprojektowany tak, by nawet po wielu godzinach rozgrywek użytkownik nie odczuwał dyskomfortu. Miękkie nauszniki i lekka konstrukcja G1 zapewniają wygodę podczas każdego pojedynku. 

Szeroka kompatybilność

G1 są kompatybilne z większością urządzeń mobilnych i nie tylko. Możesz podłączyć je nie tylko do komputera stacjonarnego, ale także laptopa, XBOX czy PS4. Ciesz się wygodą i najlepszą jakością dźwięków bez żadnych ograniczeń.

Specyfikacja

Model

G1

Czułość

100 dB/mW

Przetwornik

neodymowe, 40 mm

Waga

217 g

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20000 Hz

Długość kabla

2,5 m

Impedancja

32 om

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić