HECATE G33

Profesjonalne słuchawki otworzą przed Tobą nowe, ciekawe możliwości. Ich lekka konstrukcja (260 g) zapewnia maksymalny komfort podczas użytkowania. Dołączony, odpinany mikrofon pozwala na swobodną komunikację z resztą graczy. Swój nowoczesny charakter zawdzięczają barwnemu podświetleniu RGB. Natomiast ich niskie opóźnienia gwarantują przełomowo czysty oraz stabilny przesył.

Zachwycająca jakość dźwięku

Innowacyjne technologie z pewnością dostarczą Ci szereg nowych, niezapomnianych wrażeń immersyjnych. Neodymowe przetworniki o średnicy 40 mm zapewniają wysokiej jakości dźwięk Surround 7.1, dzięki czemu usłyszysz każdy krok przeciwnika i przygotujesz się na jego nadejście. Postaw na nowoczesne rozwiązania i zyskaj przewagę już na samym starcie!

Mikrofon wielokierunkowy

Słuchawki zostały wyposażone w odczepiany mikrofon wielokierunkowy. Zapewnia on skuteczne przechwytywanie głosu, dzięki czemu unikniesz błędów w komunikacji z drużyną. Co więcej, zaawansowana redukcja szumów efektywnie wycina hałasy z otoczenia w czasie rzeczywistym, a dostęp do oprogramowania Xear2.0 pozwoli Ci zmienić brzmienie Twojego głosu (Magic Voice).

Atrakcyjny design

Nie musisz obawiać się o dyskomfort podczas wielogodzinnej rozrywki, ponieważ ich ergonomiczny kształt w pełni zadba o wygodę. Konstrukcja waży jedynie 260g, a stylowe podświetlenie RGB odpowiada za wyjątkowy nastrój. Korzystaj ze sprzętu tak, jak Ci wygodnie – bez odczuwalnego dyskomfortu, nawet przy długich sesjach!

Specyfikacja

Model

G33

Port wejściowy

USB

Pasmo przenoszenia

20Hz-20kHz

Impedancja

32Ω

Czułość

100 dB

Kompatybilność

PC, PS4, Mac, laptop

Waga

260 g

Długość kabla

2,5 m

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *