G4 TE

Słuchawki gamingowe G4 TE spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Wirtualny dźwięk wielokanałowy 7.1 oraz głośnik 50 mm zapewnią Ci immersyjne audio na najwyższym poziomie. Wygodne i stylowe – swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają kolorowemu podświetleniu RGB. Wielokierunkowy mikrofon pozwoli na swobodną komunikację z innymi graczami, a wbudowany kontroler ułatwi obsługę słuchawek.

Zanurz się w świecie ulubionej gry

Już nigdy więcej nie daj się zaskoczyć swoim rywalom. Zapewniane przez słuchawki przestrzenne audio pozwoli Ci dokładnie zlokalizować każdego przeciwnika, a wbudowane głośniki 50 mm na e-sportowym poziomie otoczą Cię dźwiękiem, pozwalając Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie gry. G4 TE dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń i sprawią, że doświadczysz rozgrywki tak immersyjnej jak nigdy wcześniej.

Graj bez zmęczenia przez wiele godzin

G4 TE zapewnią Ci niezrównany komfort użytkowania. Są bardzo lekkie, a dzięki podwieszanemu pałąkowi ich waga jest jeszcze bardziej równomiernie rozłożona, możesz więc nosić je bez zmęczenia przez długie godziny. Nauszniki zostały z kolei wykonane z przyjaznych dla skóry, oddychających materiałów, dzięki czemu są niesamowicie miękkie i wygodne. Świetnie przylegają do uszu. Z G4 TE możesz grać tak długo, jak chcesz, nie obawiając się dyskomfortu.

Gamingowe podświetlenie

Dostosuj je do swoich preferencji

Podświetlenie RGB nadaje słuchawkom niepowtarzalny, gamingowy charakter. Dostosuj je do swoich preferencji, wybierając spośród 1,68 milionów barw i kilku ciekawych efektów świetlnych. G4 TE dostarczą Ci nie tylko niezapomnianych wrażeń słuchowych, ale też estetycznych! Znakomicie uzupełnią Twój gamingowy ekwipunek.

Odpinany mikrofon

Swobodnie rozmawiaj z innymi graczami

Mikrofon słuchawek jest wyginany, możesz więc swobodnie dostosować jego położenie do swoich oczekiwań. Kiedy nie będzie Ci potrzebny, po prostu go wypnij – nie będzie Ci przeszkadzał. Używając G4 TE, bez przeszkód porozmawiasz z innymi graczami. Wielokierunkowy mikrofon doskonale rejestruje ludzki głos – sprawi, że Twoi rozmówcy zawsze wyraźnie Cię usłyszą. Wygodnie planuj taktykę na kolejne rozgrywki i ostrzegaj członków swojej drużyny przed czającym się na nich wrogiem!

Dodatkowe elementy

Jeszcze lepsze audio i wygodna obsługa

Słuchawki zostały wyposażone w zasilaną przez USB kartę dźwiękową, która zapewni Ci jeszcze lepsze doświadczenie gamingowe. Co więcej, umieszczony na kablu kontroler umożliwia wygodne sterowanie G4 TE. Za jego pomocą możesz między innymi w prosty sposób obsłużyć mikrofon czy podświetlenie. Wszystkie najważniejsze funkcje będziesz mieć pod ręką!

Specyfikacja

Model

HECATE G4 TE

Kolor

Czarny

Głośnik

Dynamiczny 50 mm

Podświetlenie

RGB

Pasmo przenoszenia

20Hz-20kHz

Impedancja

32Ω

Czułość

101 dB

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić