Edifier G5000

Bezprzewodowe głośniki z jakością dźwięku Hi-Res audio spełniają najwyższe standardy cyfrowe. Obsługiwane tryby muzyki, gier i filmów pozwolą na dobór odpowiednich tonacji, zależnie od sytuacji. Cyfrowy wzmacniacz o mocy wyjściowej 88W oraz wbudowana technologia DSP umożliwiają osiągnięcie czystego, pozbawionego szumów dźwięku. Przeżyj niezapomniane wrażenia immersyjne i nieznane dotąd, nowe poziomy intensywnych rozgrywek. Geometryczny kształt i 11 dostępnych efektów świetlnych to świetne rozwiązanie na dopełnienie gamingowego biurka.
Edifier HECATE G5000

Bogate wnętrze

Dzięki flagowej konfiguracji akustycznej, bez żadnego problemu wykryjesz nadchodzących przeciwników i wyprzedzisz ich ruchy w jednej chwili. Zdolność rozdzielcza cyfrowego układu audio osiąga aż do 24bit/192kHz. System audio Hi-Res audio oznacza, że doskonale usłyszysz nawet najmniejsze detale. Natomiast cyfrowy wzmacniacz o mocy 88W razem z tytanowymi przetwornikami wysokich i niskich tonów, zadbają o właściwie zbalansowany przesył. Technologia cyfrowego przetwarzania sygnału daje możliwość modyfikacji brzmienia, bez utraty jego jakości.

Wiele możliwości

Precyzyjne zarządzanie dynamiką układu DSP sprawia, że G5000 to uniwersalny sprzęt o licznych zastosowaniach. Trzy tryby efektów dźwiękowych to starannie dostrojone ustawienia, aby sprostać wszelkim wymaganiom. W celu osiągnięcia indywidualnej tonacji podczas słuchania muzyki, oglądania ekscytującego filmu lub relaksu w trakcie ulubionej gry, wystarczy jeden ruch dłonią, aby zmienić właściwy tryb.

Wszechstronny przekaz

Jeżeli potrzebujesz urządzenia, które zachwyca szybką i pozbawioną opóźnień transmisją w każdej sytuacji, z pewnością przyda Ci się G5000. Nie musisz obawiać się też o problemy z kompatybilnością. Nieważne, jakiego modelu używasz, ponieważ Edifier charakteryzuje się uniwersalnym zakresem interfejsów. Wbudowane porty AUX, USB, optyczny i koaksjalny pozwalają na podłączenie różnych akcesoriów. Ponadto, istnieje możliwość sparowania poprzez wersję Bluetooth 5.0 z kodekiem aptX.

Energetyczne barwy

Wysokiej klasy głośniki w prosty sposób połączyły praktyczny, a zarazem pomysłowy design. Zwracają uwagę nowoczesnym, barwnym charakterem. Kolorowe podświetlenie LED nadaje im interesującego wyglądu. Stwórz swój własny, gamingowy klimat, wybierając spośród 11 dostępnych efektów świetlnych. Dostosuj oświetlenie do swoich upodobań i zadbaj o niepowtarzalną gamingową atmosferę.

Unikatowy design

Głośniki Edifier zachwycają zarówno funkcjonalnością, jak i unikalnym, stylowym designem. Nie tracąc na swobodzie w użytkowaniu, możliwe jest osiągnięcie szybkiej reakcji. Dostosowanie konstrukcji pod kątem 10° do góry, dostarczy Ci jeszcze więcej immersyjnych wrażeń. Budowa o ciekawym kształcie to niebanalny dodatek do gamingowego wystroju. Eliminuje rezonans akustyczny, zapewniając całkowite wyciszenie irytujących hałasów.

Specyfikacja

Model

G5000

Wejścia audio

Bluetooth, AUX, USB, Wejścia optyczne i koaksjalne

Czułość wejściowa

AUX: 600±50mV / Optyczny/Koaksjalny: 350±50mFFs / Bluetooth/USB: 450±50mFFs

Poziom hałasu

≤25dB(A)

Stosunek sygnału do szumu

≥85dB(A)

RMS

2x12W+2x32W

Dekodowanie audio

APTX HD APTX, SBC

Pasmo przenoszenia

70Hz-40kHz

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić