GM4 MINI 1

Praktyczne słuchawki GM4 MINI1 dzięki 6mm membranie zapewniają wysokiej jakości dźwięki, a nowoczesny Bluetooth 5.0 sprawia, że możesz z nich korzystać do 4h bez konieczności ładowania. Są również kompatybilne z chipsetem PixArt o niskim opóźnieniu.

Najmniejsze opóźnienia

W przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku mini słuchawek gamingowych, GM4 MINI1 wykorzystują technologię PixArt z opóźnieniem około 65 ms. Funkcja ta świetnie sprawdza się w urządzeniach z oprogramowaniem Android, jak i iOS.

Dwa tryby

Słuchawki posiadają dedykowany tryb do słuchania muzyki, jak i ten bardziej dynamiczny – dedykowany użytkownikom podczas grania. Po prostu kliknij trzy razy w słuchawkę, żeby łatwo i szybko przełączyć się pomiędzy trybami.

Małe urządzenie, potężny akumulator

Słuchawki zostały wyposażone w akumulatory, które pozwalają na słuchanie muzyki aż do 4h bez konieczności ładowania, a etui ładujące umożliwia kolejne 18h pracy.

Ochrona przed wodą na poziomie IPX5

GM4 MINI1 posiadają ochronę przed wodą na poziomie IPX5, co oznacza, że możesz bez obaw korzystać z nich podczas treningu. Nie stresuj się, gdy delikatnie je zachlapiesz, ale pamiętaj, że nie są wodoodporne.

Specyfikacja

Model

GM4 MINI1

Kolor

Czarny

Łączność

Bluetooth 5.0

Przetworniki

6 mm

Czas ładowania

Około 1,5 h

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Zasięg

Do 10 m

Czas pracy

Do 4 h (słuchawki) + 18 h (etui ładujące)

Pojemność akumulatora słuchawek

40 mAh

Pojemność akumulatora etui ładującego

500 mAh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *