HECATE GM6

Zyskaj przewagę nad przeciwnikami dzięki słuchawkom od Edifier! Akcesorium obsługuje Bluetooth 5.0 i technologię aptX zapewniając stabilne połączenie i niski poziom opóźnienia. Funkcja redukcji szumów ENC eliminuje zbędny hałas, abyś mógł się skupić na rozgrywce. Słuchawki potrafią też niezależnie łączyć się z wybranym urządzeniem, a technologia QCC zapewnia jeszcze lepszą transmisję i dłuższy czas odtwarzania. Sprawdź, czym jeszcze mogą Cię zaskoczyć!

Edifier HECATE GM6

Wysokiej jakości dźwięk

Co sprawia, że GM6 odtwarzają tak dobrze? Zespół Edifier wyposażył słuchawki w 6 mm membranę biologiczną, która odpowiada za bogate w szczegóły brzmienie. Odkrywaj swoje ulubione utwory na nowo i zanurz się w świecie gier!

Bluetooth 5.0 i technologia aptX

Słuchawki gamingowe GM6 zostały wyposażone w moduł Bluetooth 5.0 i technologię aptX, dzięki czemu możesz cieszyć się stabilną i szybką transmisją sygnału do 10 m. Co więcej, połączenie zapewnia niski poziom opóźnienia (70 ms) i pobiera niewiele energii.

Swoboda użytkowania

Akcesorium wykorzystuje technologię podwójnej transmisji sygnału (QCC), która wzmacnia sygnał i wydłuża czas odtwarzania. Słuchasz audiobooka i jesteś ciekawy jak potoczy się akcja? Skorzystaj z obu słuchawek. Jeśli jednak wolisz pozostać w kontakcie z otoczeniem, możesz używać jednej słuchawki, ponieważ GM6 potrafią pracować niezależnie od siebie.

Długi czas pracy

GM6 z powodzeniem zabierzesz w podróż, na trening, gdzie tylko chcesz. Etui ładujące jest kompaktowe, dzięki czemu schowasz je nawet do kieszeni. Czas pracy słuchawek wynosi około 7 godzin, a etui ładujące wydłuża czas działania do nawet 21 godzin.

Wbudowany mikrofon

Słuchawki zostały wyposażone w podwójny mikrofon, dzięki czemu możesz wygodnie prowadzić rozmowy. Funkcja redukcji szumów ENC eliminuje hałas otoczenia, pozwalając się skupić na rozgrywce.

Wygodne sterowanie

Obsługa GM6 jest prosta i wygodna. Każda ze słuchawek posiada panel dotykowy, który umożliwia sterowanie akcesorium. Już nie musisz sięgać po telefon, aby odbierać połączenia przychodzące, pomijać utwory, wznawiać odtwarzanie, itp. Dodatkowo, po wyjęciu słuchawek z uszu, odtwarzanie automatycznie się zatrzyma, a kiedy założysz je ponownie, zostanie wznowione.

Nowoczesny design

GM6 wyróżnia nowoczesny, stylowy design. Niebieskie podświetlenie LED zostało umieszczone na słuchawkach i etui ładującym, co nadaje im gamingowego charakteru. Co więcej, do zestawu dołączono 2 rodzaje nakładek gumowych: do słuchania muzyki i grania, dla zapewnienia wygody użytkowania.

Specyfikacja

Producent

Edifier

Kodeki audio

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Model

X3s

Czas odtwarzania

7h (słuchawki) + 14h (etui ładujące)

Kolor

czarny

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20kHz

Wersja Bluetooth

5.0

Czułość

98dB

Zasięg sygnału

10m

Impedancja

16 Ω

Średnica membrany

6mm

Wejście

DC 5V 55mA (słuchawki), DC 5V 500mA (etui ładujące)

Redukcja szumów

ENC

Poziom wodoodporności

IPX5

Poziom opóźnienia

70 ms

Kolor

czarny

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić