GX

Nowe, 50 mm przetworniki z tytanową membraną sprawią, że Twoje rozgrywki wejdą na nowy poziom. Posiadają łatwą regulację głośności, odczepiany mikrofon i podświetlenie RGB. Miękkie nauszniki ze sztucznej skóry zapewniają komfort i wygodę podczas użytkowania. Dzięki funkcji tłumienia szumów z otoczenia możesz skupić się tylko na grze.

Edifier HECATE GX

Podwójny system tłumienia szumów

Zestaw słuchawkowy Gx posiada mikrofon z podwójnym systemem tłumienia szumów, dzięki czemu Twoi współzawodnicy będą mogli słyszeć tylko Ciebie. Redukuje wszystkie hałasy z otoczenia dla jeszcze większego komfortu. Chwilowo nie korzystasz z mikrofonu? Żaden problem! W każdej chwili możesz go odpiąć, jeśli nie jest Ci potrzebny.

Dekodowanie

Wbudowany 50-milimetrowy tytanowy przetwornik został profesjonalnie przetestowany przez dział badawczo-rozwojowy firmy Edifier, aby zapewnić nieskazitelną jakość gry. Certyfikat Hi-Res Audio i transmisja dekodowania wysokiej rozdzielczości 96 KHz/24-bit zapewniają najwyższą jakość dźwięku.

2 tryby pracy

Rozpoczynasz ważną rozgrywkę? Włącz tryb gamingowy, aby cieszyć się jeszcze lepszą immersją. Jeśli natomiast słuchasz muzyki ustaw drugi tryb i odkryj ulubione utwory na nowo.  

Łatwa kontrola

Swobodnie rozmawiaj z innymi graczami

Możesz łatwo przełączać się między trybami gry i muzyki, oraz włączać i wyłączać tryb podświetlenia LED za pomocą przycisków znajdujących się na słuchawce. Dodatkowo nausznik został wyposażony w pokrętło, które pozwala regulować głośność.

Komfort i wygoda

Słuchawki są wykonane z wysokiej jakości, lekkich materiałów, dzięki czemu nie odczujesz dyskomfortu nawet po kilku godzinach użytkowania. Dodatkowo zostały pokryte miłą w dotyku sztuczną skórą dla jeszcze większej wygody i komfortu.

Podświetlenie RGB

Wybieraj spośród 8 dostępnych efektów świetlnych! Słuchawki zostały wyposażone w stylowe podświetlenie RGB, dzięki czemu akcesorium świetnie uzupełni Twój zestaw gracza. Efekty możesz zmieniać za pomocą dedykowanego przycisku na słuchawce. 

Specyfikacja

Model

HECATE GX

Kolor

szary

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Przetwornik

dynamiczny, 50 mm

Czułość

96±3 dB

Impedancja

32Ω

Waga

345 g

Porty

Type-C, USB, 3.5 mm

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić