Edifier K5000

Często bierzesz udział w wykładach lub spotkaniach online? Twoje dziecko ma zdalne lekcje lub kursy? A może lubisz grać w gry sieciowe? W podobnych sytuacjach warto sprawić sobie słuchawki, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku i umożliwiają swobodną komunikację. Edifier K5000 okażą się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Mikrofon z redukcją szumów precyzyjnie rejestruje głos, a miękkie nauszniki zapewniają komfort użytkowania. Słuchawki chronią też słuch użytkownika przed uszkodzeniem.

Słuchawki Edifier K5000

Mikrofon z redukcją szumów - swobodna komunikacja

Dziel się spostrzeżeniami z innymi uczestnikami spotkania, bierz udział w dyskusjach na zajęciach lub planuj taktykę na kolejne rozgrywki. Słuchawki Edifier K5000 zostały wyposażone w wysokiej klasy mikrofon, który doskonale rejestruje głos, a dzięki technologii redukcji szumów skutecznie filtruje zbędny hałas z otoczenia. Pozwól swojemu dziecku skupić się na nauce lub wygrywaj kolejne pojedynki w grze sieciowej – teraz już nic Cię nie rozproszy!

Świetna jakość dźwięku

Z Edifier doskonale usłyszysz swoich rozmówców i będziesz cieszyć się fantastycznej jakości dźwiękiem podczas oglądania filmów, słuchania muzyki i grania w gry. Dynamiczny przetwornik 40 mm oraz zaawansowany chip DSP zapewniają czyste, naturalne, bogate w szczegóły brzmienie. To oznacza, że słuchawki Edifier K5000 idealnie sprawdzą się w wielu zastosowaniach – nie tylko w szkole lub w pracy, ale też w trakcie odpoczynku!

Ochrona słuchu użytkowników

Z pewnością wiesz, że używając słuchawek przez długi czas, możemy narazić słuch na uszkodzenie. Producent pomyślał również o tym! Słuchawki zostały wyposażone w specjalny mechanizm kontrolny, który na bieżąco monitoruje ciśnienie akustyczne, aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo. Dzięki temu możesz mieć pewność, że z Edifier Ty i Twoje dziecko otrzymacie odpowiednią ochronę przed uszkodzeniem słuchu.

Prosta obsługa

Słuchawki są bajecznie proste w obsłudze. Złącze USB sprawia, że wystarczy podłączyć K5000 do komputera lub laptopa – i już możesz ich używać! To kolejny powód, który sprawia, że okazują się idealne niemal dla wszystkich – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nawet najmłodsi użytkownicy bez problemu poradzą sobie z ich podłączeniem.

Dostosowane do potrzeb użytkownika

Słuchawki K5000 są nie tylko funkcjonalne, ale też niesamowicie wygodne. Regulowany pałąk pozwala idealnie dostosować je do potrzeb użytkowników w każdym wieku. Miękkie nauszniki zostały wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów i doskonale przylegają do uszu. Nie wywołują przy tym nieprzyjemnego nacisku. Słuchawki są też niezwykle lekkie – możesz więc korzystać z nich tak długo, jak potrzebujesz, nie obawiając się zmęczenia.

Specyfikacja

Model

K5000

Czułość mikrofonu

-38 dB ±3 dB

Przetwornik

Dynamiczny przetwornik 40 mm

SPL

91 ±3 dBSPL(A)

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Złącze

Wtyczka USB-A

Impedancja

32Ω

Długość kabla

2,8 m

Kierunkowość mikrofonu

Jednokierunkowy

Waga

300 g

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić