Edifier K550

Spraw sobie słuchawki, które z powodzeniem wykorzystasz w wielu zastosowaniach. Edifier K550 zapewniają świetną jakość dźwięku dzięki dynamicznym przetwornikom 30 mm i umożliwiają wygodną komunikację za pomocą wbudowanego mikrofonu. Są przy tym niezwykle lekkie i wygodne. Zintegrowany z kablem pilot znacznie ułatwia ich obsługę. W skład zestawu wchodzi też praktyczny rozdzielacz 3,5 mm.

Edifier K550

Fantastyczna jakość dźwięku

Doskonale usłysz swoich rozmówców, zachwyć się pięknem ulubionych piosenek i jeszcze bardziej zanurz się w świecie wybranej gry. Słuchawki Edifier K550 zostały wyposażone w neodymowe, magnetyczne przetworniki 30 mm, które odpowiadają za dostarczanie Ci niezapomnianych muzycznych wrażeń. Teraz możesz niemal w każdej sytuacji cieszyć się krystalicznie czystym, bogatym w szczegóły dźwiękiem!

Wymarzona wygoda

Korzystaj ze słuchawek tak długo, jak chcesz lub potrzebujesz, nie obawiając się zmęczenia czy dyskomfortu. Edifier K550 są niesamowicie lekkie i wygodne w noszeniu. To jednak nie wszystko! Nauszniki słuchawek zostały wykonane z przyjaznego dla skóry materiału i są niezwykle miękkie. Doskonale przylegają do uszu, zapewniając Ci wymarzony komfort użytkowania. Ponadto regulowany pałąk pozwala dostosować K550 do Twoich potrzeb.

Wysokiej klasy mikrofon

Bierz czynny udział w spotkaniach i wykładach online, udzielaj się w dyskusjach i ostrzegaj członków drużyny z ulubionej gry przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Słuchawki Edifier K550 mają wbudowany nowoczesny mikrofon, który precyzyjnie zbiera dźwięki, pozwalając Ci na swobodną komunikację z innymi. Co więcej, dzięki regulowanej konstrukcji z łatwością dostosujesz go do swoich oczekiwań.

Prosta obsługa za pomocą wbudowanego pilota

Obsługa słuchawek nigdy nie była prostsza i wygodniejsza. Zintegrowany z kablem K550 niewielki pilot zapewnia łatwy i szybki dostęp do ich najważniejszych funkcji. Teraz błyskawicznie wyregulujesz głośność lub wyciszysz mikrofon jednym kliknięciem. Pożegnaj konieczność szukania odpowiednich ustawień w komputerze – z Edifier wszystko, czego potrzebujesz, masz zawsze pod ręką!

W zestawie :

  • Słuchawki
  • Kabel rozdzielacz 3,5 mm (0,7 m)
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

Model

K550

Znamionowa moc wejściowa

20 mW

Przetwornik

Dynamiczny przetwornik 30 mm

SPL

91 dB

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Złącze

3,5 mm / 4-biegunowe / proste

Impedancja

32Ω

Długość kabla

2 m

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić