Edifier M1380

Głośniki M1380 to zestaw głośników multimedialnych w konfiguracji 2.1 składający się z subwoofera i dwóch głośników. Możesz nimi kierować w standardowy sposób lub korzystając z dołączonego do zestawu pilota. By nie przeszkadzać domownikom lub współpracownikom w szybki i łatwy sposób możesz przełączyć się na słuchawki, dzięki wejściu słuchawkowemu i AUX. Kompaktowy rozmiar głośniku nie zabiera wiele miejsca i zmieści się nawet na niewielkim biurku.  

Edifier M1380

Idealne połączenie

Dwa głośniki i subwoofer to idealne połączenie do odtwarzania wysokiej jakości dźwięków i mocnych basów. Sprawdzą się idealnie zarówno dla miłośników muzyki, kina jak i dla graczy. Niewielki rozmiar pozwala na umieszczenie głośników w pobliżu laptopa lub komputera nie zajmując zbyt wiele miejsca.  

Łatwe łączenie

Wyposażenie w port USB to największy atut zestawu jednocześnie gwarantujący uniwersalność. Nie trzeba podłączać głośników do prądu, wystarczy połączyć je z gniazdem i cieszyć się ulubionymi dźwiękami, filmami czy turniejami pełnych emocji. To rozwiązanie znacznie wpływa na komfort podczas korzystania z głośników.

Różne wejścia

Wyjście słuchawkowe daje możliwość relaksowania się przy swoich ulubionych utworach w każdej porze, jednocześnie nie przeszkadzając nikomu. Wystarczy połączyć słuchawki z wejściem i błyskawicznie dźwięk zostanie przekazywany przez nie. Natomiast wejście liniowe, daje więcej możliwości bardziej wymagającym użytkownikom. Dzięki niemu możesz podłączyć zestaw audio do komputera oraz wielu innych urządzeń i korzystać z wysokiej jakości dźwięków bez szumów i zniekształceń.  

Minimalistyczny design

Głośniki Edifier M1380 wyróżniają się wyjątkowo minimalistycznym designem, który wpisze się w każde wnętrze zarówno w domu jak i w biurze. Czarny kolor idealnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu i pomieszczeniu zaprojektowanym w stylu retro.  

Specyfikacja

Producent

Edifier

Impedencja

4 Ohm

Model

M1380

Moc subwoofera

12W RMS

Wymiary subwoofera

280 x 200 x 164 mm

Waga

5.2 kg

Wymiary głośników

125 x 151 x 120 mm

Moc satelit

2x 8W RMS

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić