Edifier MF200

Szukasz uniwersalnego głośnika, który zapewni Ci doskonałą jakość dźwięku, a jednocześnie nie zajmie zbyt wiele miejsca? Edifier MF200 będzie idealnym wyborem! Mimo niewielkich rozmiarów gwarantuje czyste, naturalne brzmienie i moc wyjściową na poziomie 4 W + 4 W. Możesz połączyć się z nim na 3 sposoby – za pomocą kabla AUX lub USB-C, a także przez Bluetooth. Głośnik jest też niesamowicie przyjazny użytkownikom, a jego czas pracy sięga 10 godzin na jednym ładowaniu.

Fantastyczny dźwięk

Co sprawia, że głośnik MF200 gra tak dobrze? Urządzenie zostało wyposażone w 2 przetworniki 36 mm i obsługuje cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP). Ma także wzmacniacz klasy D, który odpowiada między innymi za niski poziom zniekształceń. Wszystko to składa się na niezapomniane muzyczne doświadczenie. Czysty dźwięk, bogactwo szczegółów i doskonała harmonia – dzięki temu odkryjesz swoje ulubione piosenki w nowej, lepszej jakości.

3 możliwości połączenia

Połącz się z głośnikiem tak, jak chcesz. MF200 obsługuje łącze Bluetooth 5.0, które zapewnia szybką i stabilną transmisję bezprzewodową. Gwarantuje też niższe zużycie energii. Głośnik ma także wbudowaną kartę dźwiękową, możesz więc podłączyć go do komputera za pomocą wchodzącego w skład zestawu kabla USB-C. W ten sposób da się jednocześnie odtwarzać muzykę i ładować urządzenie. Możliwe jest również podłączenie MF200 przy użyciu kabla AUX (brak w zestawie).

Zachwycający design

Głośnik MF200 jest stosunkowo niewielki – jego wymiary to 293 x 42 x 52 mm. Dzięki temu idealnie sprawdzi się nawet na małym biurku – nie zajmie za dużo przestrzeni. Możesz też bez problemu zabrać go ze sobą na przykład na wakacje – jego wygodny i bezpieczny transport umożliwia dołączone do zestawu etui. Urządzenie prezentuje się przy tym niezwykle stylowo. Zostało wyposażone w obudowę ze stopu aluminium, która nadaje mu elegancki, minimalistyczny charakter.

Prosta obsługa

Obsługa głośnika MF200 jest niezwykle prosta. Urządzenie jest wyjątkowo przyjazne użytkownikom. Zostało wyposażone w kilka wygodnych w użyciu przycisków, za pomocą których możesz między innymi włączyć je lub wyłączyć, dostosować głośność, zatrzymać i wznowić odtwarzanie, zakończyć połączenie Bluetooth, wybrać źródło dźwięku i przełączyć piosenkę. Z Edifier wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki!

Czas pracy do 10 godzin

Teraz Twoje ulubione utwory mogą towarzyszyć Ci nawet przez cały dzień – kiedy pracujesz i gdy odpoczywasz. Głośnik MF200 został wyposażony w wytrzymały akumulator o pojemności 2200 mAh. Dzięki temu w pełni naładowany może odtwarzać muzykę nawet przez 10 godzin. Nie obawiaj się, że odmówi Ci posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie!

Specyfikacja

Model

MF200

Kolor

Srebrny

Przetwornik

2x 36 mm

Moc wyjściowa (z limitem zniekształceń)

4 W + 4 W

Pasmo przenoszenia

100 Hz - 17 kHz

Poziom szumów

≤25 dB(A)

Wejście

5 V - 1 A

Łączność

Bluetooth, AUX 3,5 mm, USB-C

Wersja Bluetooth

5.0

Pojemność akumulatora

2200 mAh

Czas pracy

Do 10 h

Interfejs ładowania

USB-C

Wymiary

293 x 43 x 52 mm

Materiał (obudowa)

Stop aluminium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *