Głośnik MP120

Ciesz się fantastycznej jakości dźwiękiem, dokądkolwiek się udasz. Lekki i przenośny głośnik bezprzewodowy Edifier MP120 wyróżnia się całkowitą mocą wyjściową RMS 4 W + 4 W i pozwala odtwarzać muzykę na kilka sposobów – między innymi przez Bluetooth 5.0 lub z karty TF. Wyróżnia się także długim czasem pracy sięgającym 19 godzin na jednym ładowaniu. Prezentuje się przy tym naprawdę dobrze i jest prosty w obsłudze.

Edifier MP120

Dostrojony do Ciebie

Aby zapewnić Ci doskonałą jakość dźwięku, głośnik MP120 został dostrojony ponad 100 razy. 2 przetworniki 36 mm z radiatorem pasywnym 80 x 30 mm gwarantują krystalicznie czyste, bogate w szczegóły brzmienie. Co więcej, zaawansowany wzmacniacz klasy D odpowiada za minimalizowanie zniekształceń i ochronę urządzenia przed przeciążeniem.

Podłączysz go na kilka sposobów

Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki na kilka sposobów. Jeśli cenisz sobie bezprzewodowe rozwiązania, sparuj go z wybranym urządzeniem za pomocą łącza Bluetooth 5.0, które zapewnia szybką i stabilną transmisję o zasięgu do 30 m. MP120 obsługuje również karty TF. Możesz też podłączyć go do laptopa lub tabletu, korzystając z kabla AUX 3,5 mm.

Prosta obsługa

Głośnik został wyposażony w umieszczone w łatwo dostępnych miejscach, przyjemne w dotyku przyciski, które zapewniają wygodny dostęp do jego najważniejszych funkcji. Za ich pomocą możesz na przykład zmienić źródło dźwięku, zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, ustawić głośność i przełączyć piosenkę. MP120 ma też wbudowany wskaźnik świetlny, który powiadomi Cię o aktualnie wybranym trybie. Niebieski kolor oznacza Bluetooth, zielony AUX, a czerwony kartę TF.

Najwyższa jakość wykonania

Aluminiowa obudowa o grubości 1,5 mm nie tylko nadaje urządzeniu elegancki charakter, ale też zapewnia mu wyjątkową wytrzymałość. Tworząc głośnik, zastosowano też technologię CNC i wykonano w nim 1574 otwory o średnicy 1,2 mm, które sprawiają, że prezentuje się jeszcze ciekawiej i zapewniają lepszą transmisję dźwięku. MP120 jest także niezwykle lekki i poręczny, dzięki czemu może Ci towarzyszyć niemal wszędzie.

Długi czas pracy

Zdarza Ci się słuchać muzyki całymi dniami? A może lubisz podcasty lub audiobooki? Już nie musisz się obawiać, że nagle rozładowany głośnik przerwie Ci słuchanie w najciekawszym momencie! MP120 został wyposażony w wytrzymały akumulator o pojemności 2200 mAh, który zapewnia czas pracy sięgający aż 19 godzin na jednym ładowaniu.

Specyfikacja

Model

MP120

Przetwornik wysokotonowy

1,5″

Wersja Bluetooth

5.0

Profile Bluetooth

A2DP, AVRCP

Wejście

AUX, karta TF, Bluetooth

Zasięg

Do 10 m

Moc wyjściowa

L/R: 4 W + 4 W

Pasmo przenoszenia

100 Hz - 15 KHz

Wymiary

170 x 26 x 60 mm

Waga

0,324 kg

Kolor

Szary

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić