Edifier MP380

Przenośny głośnik bezprzewodowy Edifier MP380 przyda Ci się w wielu zastosowaniach. Umożliwia odtwarzanie muzyki w doskonałej jakości i obsługuje kilka sposobów połączenia – również przez Bluetooth 5.0. Wytrzymałe akumulatory zapewniają czas pracy sięgający 10 godzin na jednym ładowaniu, a metalowa powierzchnia chroni urządzenie przed uszkodzeniem. Korzystając z głośnika, możesz też wygodnie rozmawiać przez telefon.

Edifier MP380

Mnóstwo możliwości połączenia

Podłącz do głośnika wybrane źródło dźwięku i odtwarzaj swoje ulubione utwory w fantastycznej jakości. MP380 ma kilka wbudowanych gniazd, które umożliwiają korzystanie między innymi z pamięci flash USB, kart TF oraz urządzeń wyposażonych w interfejsy AUX. Chcesz więcej? Uwolnij się od kabli i połącz się z głośnikiem bezprzewodowo! Łącze Bluetooth 5.0 nie tylko zapewnia szybką i stabilną transmisję, ale też pozwala zmniejszyć zużycie energii.

Rozmawiaj przez telefon, kiedy chcesz

Zyskaj wymarzoną swobodę i wygodnie rozmawiaj przez telefon, kiedy na przykład gotujesz, sprzątasz, majsterkujesz, rysujesz lub robisz na drutach. Głośnik Edifier MP380 został wyposażony w wysokiej klasy mikrofon, który precyzyjnie zarejestruje Twój głos i sprawi, że osoba, która do Ciebie zadzwoni, doskonale Cię usłyszy. Istnieje też możliwość synchronizacji urządzenia ze smartfonem.

Długi czas pracy

To wyjątkowe urządzenie zaskoczy Cię imponująco długim czasem pracy. Już nie musisz się obawiać, że głośnik odmówi Ci posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie! 2 akumulatory o dużej pojemności sprawiają, że MP380 może nieprzerwanie odtwarzać muzykę nawet przez 10 godzin na jednym ładowaniu. Po prostu zajmij się pracą, gotowaniem lub swoim hobby, a Twoje ulubione piosenki będą umilać Ci czas!

Jeszcze więcej udogodnień dla Ciebie

Głośnik Edifier MP380 stanowi udaną kombinację funkcjonalności i stylowego wzornictwa. Lekki i poręczny – może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Wykonana z wysokiej klasy stopu aluminium powierzchnia zapewnia mu niezwykłą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Nadaje mu także oryginalny, a zarazem niesamowicie elegancki, nowoczesny charakter. MP380 ma również hub USB, który ułatwia podłączanie różnych urządzeń.

Specyfikacja

Model

MP380

Kolor

Brązowy / biały

Moc wyjściowa

10 W + 10 W

Wejście

5 V 2 A

Wersja Bluetooth

5.0

Impedancja

Poziom szumu

≤25 dB (A)

Pasmo przenoszenia

150 Hz - 20 kHz

Rodzaj wejścia

Bluetooth, microSD, AUX, USB, karta dźwiękowa

Kolor

Złoty/brązowy

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić