Edifier NBQ

Akcesorium wyróżnia się długim czasem pracy, który wynosi ponad 30 godzin. Lekka, kompaktowa konstrukcja zapewnia długotrwały komfort i pozwala zabrać NBQ niemal wszędzie. Dzięki technologii aktywnej redukcji szumów słyszysz tylko to, co chcesz, a niski poziom opóźnienia zwiększa dynamikę gry. Dodatkowo NBQ łączą się z urządzeniem niezależnie, więc możesz korzystać z obu słuchawek jednocześnie lub tylko z jednej, jak Ci wygodnie.

Słuchawki bezprzewodowe Edifier NBQ

Technologia ANC

Słuchawki wykorzystują technologię aktywnej redukcji szumów, która wycisza hałas otoczenia, a Ty możesz słuchać ulubionych utworów bez zakłóceń z zewnątrz, lub wygodnie prowadzić rozmowę przez telefon pośrodku miejskiej dżungli.

W kontakcie z otoczeniem

NBQ od Edifier wyposażono w tryb dźwięku otoczenia. Oznacza to, że możesz słuchać muzyki, podcastu, itp. jednocześnie słysząc to, co dzieje się dokoła. Pobierz aplikację Edifier, aby zyskać dostęp do jeszcze większej ilości funkcji.

Imponujący czas pracy

Jedną z głównych zalet NBQ jest długi czas pracy. Przy włączonym trybie ANC słuchawki potrafią pracować do 7 godzin, a etui ładujące dodaje kolejne 18 godzin. Jeśli natomiast funkcja aktywnej redukcji szumów zostanie wyłączona, NBQ pracują do 9 godzin, a etui ładujące wydłuża ten czas o kolejne 23 godziny.

Niski poziom opóźnienia

Specjalnie dla miłośników e-sportu akcesorium posiada tryb gamingowy, który oferuje niski poziom opóźnienia na poziomie około 80 ms. W rezultacie rozgrywka staje się bardziej dynamiczna, a Ty jesteś szybszy niż Twój przeciwnik!

Jeszcze więcej możliwości

Akcesorium wyposażono w podwójny mikrofon, który precyzyjnie rejestruje głos, a Ty możesz swobodnie prowadzić rozmowy. Ponadto słuchawki obsługują tryb mono i stereo, co oznacza, że każda z nich łączy się z urządzeniem niezależnie. Możesz więc korzystać z obu słuchawek jednocześnie, lub tylko z jednej.

Przemyślany design

Zabierz NBQ gdzie tylko chcesz! Każda ze słuchawek waży zaledwie 4 g, zapewniając komfort przez wiele godzin. Kompaktowe etui z powodzeniem schowasz do kieszeni, a jeśli zajdzie taka potrzeba odnowisz energię słuchawek. Są również odporne na wodę i kurz na poziomie IP54, więc możesz je zabrać na intensywny trening bez obaw o uszkodzenie akcesorium. Dodatkowo NBQ są dostępne w 3 kolorach: białym, niebieskim i różowym, więc każdy wybierze coś dla siebie.

Specyfikacja

Producent

Edifier

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20kHz

Model

X3s

Impedancja

24 Ω

Kolor

różowe/białe/niebieskie

Poziom opóźnienia

około 80 ms

Wersja Bluetooth

5.0

Odporność na wodę i kurz

IP54

Zasięg sygnału

10m

Funkcja redukcji szumów

ANC

Protokoły Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Poziom ciśnienia akustycznego

94 ±3 dB SPL (A)

Czas odtwarzania

włączona funkcja ANC:7h (słuchawki) + 18h (etui ładujące), wyłączona funkcja ANC: 9h (słuchawki) + 23h (etui ładujące)

Wejście

5V 50mA (słuchawki), 5V 1A (etui ładujące)

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić