Edifier P205

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku, kiedy słuchasz muzyki, grasz w gry lub rozmawiasz przez telefon. Słuchawki dokanałowe Edifier P205 zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki 8 mm i zapewniają głęboki, podkreślony bas. Są przy tym niezwykle lekkie i wygodne. Wbudowany mikrofon pozwala rozmawiać przez telefon, a zintegrowany z kablem pilot zapewnia wygodny dostęp do kilku przydatnych funkcji.

Edifier P205

Krystalicznie czysty dźwięk

Dynamiczne przetworniki 8 mm zapewniają czysty, bogaty w szczegóły dźwięk. Pozwalają cieszyć się wzmocnionym basem i idealnie zbalansowanymi tonami średnimi. Wszystko to sprawia, że możesz nie tylko odkryć nieznane wcześniej detale swoich ulubionych piosenek, ale też zwiększyć immersję, kiedy grasz w gry.

Wygodnie rozmawiaj przez telefon

Teraz możesz wygodnie rozmawiać przez telefon niemal wszędzie – nie tylko w domu, ale też w autobusie lub w zatłoczonym sklepie. Słuchawki zostały wyposażone w dookólny mikrofon o wysokiej czułości, który niezawodnie rejestruje głos, dając Ci pewność, że Twoi rozmówcy bez problemu Cię usłyszą.

Wbudowany pilot

Przekonaj się, jak prosta i wygodna może być obsługa słuchawek. P205 mają zintegrowany z kablem pilot, dzięki któremu wszystkie najważniejsze funkcje masz zawsze w zasięgu ręki. Za jego pomocą możesz na przykład w łatwy sposób dostosować głośność lub odebrać telefon.

Ergonomiczny design

Słuchawki P205 są niezwykle lekkie i wygodne. Ważą zaledwie 11,2 g i doskonale leżą w uszach. Nie wypadają i zapewniają niezrównany komfort użytkowania. Wchodzące w skład zestawu wymienne gumki w 3 rozmiarach (S, M i L) pozwalają jeszcze lepiej dostosować je do Twoich potrzeb. Słuchawki prezentują się przy tym niezwykle stylowo.

Specyfikacja

Model

P205

Przetwornik

8 mm, dynamiczny

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Impedancja

21Ω

SPL

102 ±3 dB

Kierunkowość mikrofonu

Dookólny

Pasmo przenoszenia mikrofonu

100 Hz - 10 KHz

Czułość mikrofonu

99,3 ±3 dB

Złącze

3,5 mm AUX

Długość kabla

1,2 m ±5 cm

Kolor

Czarny

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić