Edifier R1010BT

Zyskaj wysokiej jakości dźwięk, jakiego nie spodziewałbyś się po tak prostej i kompaktowej konstrukcji głośników. Obudowany w 100% z płyty pilśniowej o średniej gęstości (MDF), R1010BT to odświeżona wersja klasyka Edifier, R1000 TCN. Wyposażony w 4-calowe przetworniki basowe i 3/4-calowe przetworniki wysokotonowe z jedwabną membraną oraz wbudowany Bluetooth, zestaw został zaprojektowany tak, aby dostarczać imponujący dźwięk z odpowiednią jakością każdego dźwiękowego szczegółu.

Więcej niż jeden sposób podłączenia

Dwa zintegrowane gniazda Line-in umożliwiają podłączenie do innych analogowych urządzeń audio, oszczędzając kłopotów z podłączeniem i odłączeniem. Regulacja barwy dźwięku obejmuje basy i głośność oraz dynamiczne wzmocnienie wysokich tonów na porcie A, który jest dedykowany do zaspokojenia Twoich preferencji w zakresie odtwarzania wysokiej jakości dźwięku. Ustawiaj według własnych preferencji dzięki pokrętłom z tyłu głośnika. Głośniki R1010BT Bluetooth są również wyposażone w dwa porty wejścia liniowego stereo, jednak ich podstawowym źródłem dźwięku jest połączenie za pomocą technologii bluetooth.

Głośniki wysokotonowe

Smukłe, dobrze zaprojektowane kopułkowe głośniki wysokotonowe zapewniają miękkie i wyraźne wysokie tony. Edifier zapewnia wrażenia, na które zasługujesz.15 mm grubości obudowy z MDF (płyty pilśniowej o średniej gęstości), która tłumi niechciane, zewnętrzne wibracje. Atrakcyjne, zaokrąglone krawędzie, dostarczają za to dodatkowych wrażeń estetycznych.

Ceramiczne przetworniki papierowo-stożkowe

Ceramiczno-papierowe przetworniki dostarczają potężny bas. Klasyczna wydajność napędzana przez przodującą technologiczną wiedzę Edifier. Eleganckie wykończenie w klasycznym, brązowym drewnie z kontrastującymi detalami sprawia, że R1010BT jest eleganckim dodatkiem do każdego stylowego miejsca.

Specyfikacja

Model

R1010BT

Typ wejścia

RCA (x2)

Całkowita moc wyjściowa

R/L: 12W+12W

Bass driver

4 cale (106 mm)

Stosunek sygnału do szumu

≥85dB(A)

Driver treble

Φ13 mm

Pasmo przenoszenia

70Hz-20KHz

Wymiary

6x9.5x7 in (WxHxD)

Czułość wejściowa

Wejście liniowe A: 700mV±50mV. Wejście liniowe B: 500mV±50mV

Kolory

Czarny, Brązowy

Bluetooth

400 mV±50 mFFS

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić