R1080BT

Kompaktowy zestaw Edifier 2.0 R1080BT to nowa, odświeżona wersja klasycznego zestawu Edifier R1000T4. Elegancka obudowa z drewnianej płyty MDF minimalizuje rezonans akustyczny, a 4-calowe głośniki niskotonowe i 3/4-calowe jedwabne głośniki wysokotonowe zapewniają głębokie, bogate brzmienie.

Zestaw dla każdego

Aby w pełni spersonalizować ustawienia audio, z tyłu głośnika znajduje się panel z pokrętłami do regulacji głośności i basów.
Edifier R1080 Bluetooth posiada również podwójne porty stereo line-in z dynamicznym wzmocnieniem wysokich tonów na porcie A.
Jednak najważniejszą innowacją jest możliwość synchronizacji z urządzeniami Bluetooth.

Dopasuj do własnego stylu

Edifier R1080BT dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej. Poza widoczną różnicą w kolorze obudowy, biały wariant kolorystyczny posiada uderzający żółty akcent na głośniku basowym. Osoby, które wolą mieć zestaw głośnikowy, który brzmi dobrze, a jednocześnie wyróżnia się w domu, powinny wybrać wersję białą.

Dobrze obudowany

Obudowa wykonana jest z płyty pilśniowej o średniej gęstości (MDF). Z przodu możemy wyraźnie zobaczyć 19 mm jedwabną kopułkę wysokotonową oraz 4-calowy głośnik średniotonowy i niskotonowy, a ze względów estetycznych nie zastosowano materiałowej osłony.

Łatwe sterowanie

Kolory zasilania i głośności znajdują się na górze prawego kanału głośnika. Przycisk zasilania na środku działa również jako przycisk zmiany trybu pracy. Długie naciśnięcie włącza/wyłącza zasilanie, natomiast krótkie naciśnięcie przełącza pomiędzy trybem Bluetooth (niebieska dioda LED) i AUX (zielona dioda LED). Możliwości podłączenia R1080BT są raczej proste, akceptując jedynie wejście LINE IN lub AUX.

Specyfikacja

Model

R1080BT

Kolor

Czarny / biały

Waga

ok. 4kg

Wymiary

115 x 238 x 155 (sz. x wys. x gł.)

Moc całkowita

24 Watt

Moc wyjściowa

RMS 12W x 2

Pasmo przenoszenia częstotliwości

≤ 25 dB(A)

Poziomy wejściowe

Line A: 500mV ± 50mV, Line B: 700mV ± 50mV,

Bluetooth

400mV ± mFFs

Wejście audio

RCA x2, Bluetooth

Regulacja (głośniki)

Regulacja głośności na górze kolumny

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Głośnik tonów średnich / niskich

4 cale (106 mm), ekranowany magnetycznie

Głośnik tonów wysokich

Ø 13 mm

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić