R1280DB

R1280DB ma klasyczny wygląd, który pokochasz, wraz z wszystkimi nowymi funkcjami. Proste, drewniane wykończenie sprawia wrażenie eleganckich i luksusowych. Ulepszona specyfikacja spełnia standardy profesjonalizmu przy jednoczesnej poprawie jakości i wydajności. Naturalnie dostrojony głośnik gra przyjemnie w niemal każdym pomieszczeniu, podkreślając styl Twojego domu.

Wariant w stylu współczesnym

Czarny, drewniany design, utrzymany w klasycznej stylistyce z nowym zwrotem w stylu nowoczesnej technologii. Teraz Twoje głośniki mogą dobrze komponować się z komputerem, telewizorem, odtwarzaczem płyt lub jakimkolwiek innym urządzeniem.

Klasyczne głośniki Edifier stały się jeszcze lepsze

Wyposażone we wszystkie nowe funkcje nowoczesnych głośników zasilanych. Nowe wejścia obejmują nowe wejścia optyczne, koaksjalne i bezprzewodowe Bluetooth. To nowa jakość dla topowego produktu Edifier.

Sterowanie na panelu bocznym

Pokrętła na panelu bocznym umożliwiają dostosowanie korektora dźwięku do własnych upodobań. Elementy sterujące znajdują się na głośniku aktywnym/zasilanym.

Funkcjonalny pilot

Za pomocą nowego pilota bezprzewodowego możesz sterować urządzeniami podłączonymi przez Bluetooth. Steruj odtwarzaniem za pomocą przycisków umieszczonych w kwadracie z logo Bluetooth.

Całkowicie nowe możliwości

Nowo dodane wejścia, takie jak optyczne i koaksjalne, ulepszają nasz standardowy zestaw głośników do zestawu głośników półkowych o rozdzielczości Full HD. Wraz z nowymi dodatkami, pozostały również złącza RCA w takcie, aby zachować możliwość podłączenia RCA lub AUX.

Specyfikacja

Model

R1280DB

Kolor

Czarny / brązowy

Moc wyjściowa

L/R: 21W+21W RMS

Stosunek sygnału do szumu

85dBA (A)

Poziom szumu

25dB (A)

Czułość wejścia

LINE IN1: R/L:450±50mV;
LINE IN2: R/L:550±50mV;
OPT/COA:R/L:500±50mFFS;
Bluetooth: R/L:700±50mFFS

Zakres częstotliwości

55Hz-20KHz

Jednostka basowa

4 cale (116mm)

Jednostka wysokotonowa

13mm jedwabna kopułka głośnika wysokotonowego

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić