Głośniki Edifier R1380T

Edifier R1380T to udane połączenie perfekcyjnej jakości dźwięku z eleganckim wykonaniem. Profesjonalne głośniki zostały wyposażone w nowoczesne przetworniki, które nadają czystego, odpowiednio zbalansowanego brzmienia. Praktyczna, przemyślana konstrukcja skutecznie eliminuje rezonans akustyczny. Dwa wejścia umożliwiają podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie, natomiast precyzyjne pokrętła pozwolą w prosty sposób dostosować audio do Twoich potrzeb i przyzwyczajeń. Za komfortową obsługę odpowiada wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania.
Głośniki Edifier R1380T

Pełna kontrola nad dźwiękiem

Zapewnij sobie błyskawiczny dostęp do najważniejszych funkcji. Panel boczny głośnika Edifier umożliwia niezwykle łatwą regulację podstawowych ustawień. Wystarczy jeden ruch, aby kontrolować między innymi głośność, poziom basów, ale również wysokie i niskie tony. Dołączony pilot zdalnego sterowania gwarantuje swobodne włączanie urządzenia, przełączanie utworów oraz wybieranie źródła dźwięku. Możesz bez problemu dostosować sygnał audio według swoich oczekiwań.

Podłącz dwa urządzenia w jednym czasie

Nie przejmuj się problemami z kompatybilnością. Wystarczy, że podłączysz swój sprzęt do uniwersalnych głośników, które zostały wyposażone w 2 porty RCA. Edifier R1380T umożliwiają obsługiwanie nawet 2 sprzętów w tym samym momencie. Już nie musisz za każdym razem tracić czasu na szukanie odpowiednich kabli i ich przełączanie.

Cyfrowy układ scalony

Jeżeli chcesz przekonać się, dlaczego głośniki zachwycają doskonałej jakości audio, po prostu zajrzyj do ich wnętrza. R1380T posiadają 1-calowy, wbudowany przetwornik wysokotonowy. Za świetny balans i precyzyjne przetwarzanie dźwięku odpowiadają także 4-calowe przetworniki tonów średnich i niskich. Niezapomnianych, muzycznych wrażeń dostarczy wzmacniacz klasy D o całkowitej mocy wyjściowej RMS 42W.

Unikatowy wizerunek

Głośniki Edifier cechują się wyjątkową funkcjonalnością, a jednocześnie bardzo dobrze się prezentują. Wszystko to poprzez drewnianą obudowę oraz stylowe wzornictwo. Skutkuje to niesamowicie klasycznym, nastrojowym charakterem. Z pewnością sprawdzą się jako gustowny dodatek do klasycznie urządzonych wnętrz.

Specyfikacja

Model

R1380T

Czułość wejściowa

Line In1: 750 ±50 mV; Line In2: 550 ±50 mV

Całkowita moc wyjściowa

21 W + 21 W

Poziom głośności

≤30 dB (A)

Stosunek sygnału do szumu

≥85 dB (A)

Pasmo przenoszenia

55 Hz - 20 kHz

Przetwornik wysokotonowy

1-calowy (25 mm)

Wymiary

200 x 152 x 241 mm

Przetwornik tonów średnich i niskich

4-calowy (116 mm)

Waga

5,54 kg

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić