R1600TIII

Jeśli szukasz intensywnego dźwięku o jakości studyjnej, ale nie masz miejsca na wieloelementowy zestaw, to głośniki R1600T III to Twój najlepszy zestaw 2.0. Ta kompaktowa, ale potężna para brzmi o wiele lepiej, niż wygląda. Uzupełniony o drewniane akcenty, R1600T III będzie atrakcyjną i funkcjonalną ozdobą do Twojego domu lub biura.

Mniej zniekształceń, więcej wrażeń

Profesjonalny system wzmacniacza R1600T III jest wyposażony w cyfrowe przetwarzanie sygnału i kontrolę zakresu dynamiki, aby zapobiec zniekształceniom dźwięku, nawet przy najwyższym poziomie głośności. Dzięki temu możesz słuchać głośno muzyki, ciesząc się jednocześnie czystym i wyrazistym dźwiękiem.

Inspirująca konstrukcja, solidna inżynieria dźwięku

R1600T III produkuje 60 W RMS z 4-calowego głośnika basowego i 19 mm głośnika wysokotonowego w każdym z głośników. Skierowany do przodu port bass reflex podkreśla niższe częstotliwości, zapewniając bogatsze brzmienie basów. Wszystkie komponenty są zamknięte w drewnianej obudowie z płyty pilśniowej o średniej gęstości (MDF). Nie tylko minimalizuje to rezonans akustyczny, ale także nadaje własnego akcentu w brzmieniu naturalnego drewna.

Precyzyjne sterowanie

Trzy płynne pokrętła umieszczone z boku prawego głośnika pozwalają kontrolować basy, tony wysokie i głośność główną. Bezprzewodowy pilot również oferuje regulację głośności i funkcję wyciszenia.

Łatwa konfiguracja

Konfiguracja tego głośnika półkowego nie wymaga wysiłku. Podwójne wejście RCA umożliwia podłączenie do wielu źródeł dźwięku.

Specyfikacja

Model

R1080BT

Panel sterowania

Głośność, tony niskie, tony wysokie, wskaźnik mocy

Całkowita moc wejściowa

RMS 13W x 2 + 17W x 2

Wymiary

154mm x 254mm x 214mm (szer. x wys. x gł.)

THD + N

10%

Waga

6.4Kg netto | 7.4Kg brutto

SNR

≥85dBA

Zniekształcenia

≤0.5%

Czułość wejściowa

PC: 700mV±50mVAux: 550mV±50mV

Impedancja wejściowa

10KΩ

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić