Edifier R1855DB

Aktywny system głośników Edifier R1855DB zaprojektowany jest w bardzo przemyślany sposób z myślą o funkcjonalności. Przywrócone zostało stare wzornictwo, jednak wprowadzono najnowszą technologię by uzyskać jak najlepsze efekty dźwiękowe. Obudowa wykonana została z grubej płyty MDF, sprawdzającej się już od wielu lat na rynku. Wprowadzono technologię Bluetooth by poszerzyć możliwości odtwarzania muzyki z telefonów, tabletów czy laptopów. To równowaga funkcjonalności i wzornictwa.

Edifier S880DB

Wysoka jakość wykonania

Głośniki R1855DB wykonane są z płyty pilśniowej o średniej gęstości, co redukuje zniekształcenia i minimalizuje rezonans akustyczny. Jego postawa pochylona jest o 10° zapewniając precyzję i idealnie oddaje dźwięki. Konstrukcja została zaprojektowana w ten sposób by trafiać bezpośrednio do Twoich uszu. 4 – calowe przetworniki głośników średnio – niskotonowych i niskotonowych tworzą bogate niskie tony. W tym samym czasie jednostki wysokotonowe wytwarzają czyste wysokie tony. To 70W czystego dźwięku.

Poręczna obsługa

Głośniki można obsługiwać za pomocą pilota dołączonego do zestawu, zasilanego baterią. Współpracuje on z portem podczerwieni, który umieszczony jest w przedniej ścianie kolumny. Regulacja głośności, przełączanie wejść, wyciszanie głośników i sterowanie odtwarzaniem za pomocą połączenia Bluetooth – wszystko to na wyciągnięcie ręki. Jest łatwy w użyciu i mieści się w dłoni, zapewniając najwyższy komfort podczas korzystania.    

Zabawa technologią

R1855DB to klasyka i zabawa z najnowszą technologią Bluetooth, która umożliwia odtwarzanie muzyki czy ulubionych filmów z telefonów, tabletów czy laptopów. Dodatkowo pilot, którym możesz zdalnie kierować swoimi głośnikami i ukryte z tyłu głośnika potencjometry umożliwiające personalizację ulubionych dźwięków dają wiele możliwości, które możesz wykorzystać.

Specyfikacja

Producent

Edifier

Typ wejścia

AUX, RCA, Bluetooth, optyczne, koaksjalne

Model

R1855DB

Tweeter

19mm jedwabna kopułka 6ohm

Moc wyjściowa

RMS 16w×2 + 19w×2

Subwoofer

4" (116mm) 6ohm

Stosunek sygnał/szum

-85db

Wymiary głośnika

154 x 254 x 224mm

Czułość wejściowa PC

700±50mv

THD (całkowite zniekształcenia harmoniczne)

0.5%

Czułość wejściowa AUX

550±50mv

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić