R19BT

Postaw na udane połączenie wysokiej jakości dźwięku i stylowego designu. Głośniki 2.0 Edifier R19BT zostały wyposażone w 2,75-calowe przetworniki i wyróżniają się mocą 2 W + 2 W. Dzięki temu mogą zapewnić czyste, bogate w szczegóły brzmienie. Połączysz je z wybranym urządzeniem na 3 sposoby – za pomocą kabla USB lub AUX, a także przez Bluetooth 5.3. Dostępne jest również wyjście słuchawkowe.

Wysoka jakość dźwięku

Dostarcz sobie niezapomnianych muzycznych wrażeń. R19BT wykorzystują 2,75-calowe przetworniki, aby zapewniać doskonałej jakości audio. Co więcej, dzięki przemyślanej konstrukcji prawy i lewy głośnik grają z identyczną głośnością, co przekłada się na idealnie zbalansowany efekt stereo. Oba urządzenia są też nieznacznie skierowane do góry, co sprawia, że czysty dźwięk może optymalnie docierać do Twoich uszu. Z przodu głośników znajduje się także port Bass Reflex, który zapewnia głęboki, mocny bas.

Kilka możliwości połączenia

Ciesz się swobodą. R19BT obsługują Bluetooth 5.3, możesz więc połączyć je z wybranym urządzeniem bezprzewodowo, nie obawiając się opóźnień lub innych problemów z sygnałem. Ponadto wbudowana karta dźwiękowa pozwala podłączyć je do komputera za pomocą kabla USB. Dostępny jest również port AUX. Za jego pomocą możesz połączyć głośniki z dodatkowymi urządzeniami, na przykład z telefonem.

Przyjazne użytkownikom

Głośniki R19BT nie tylko doskonale grają, ale też są wyjątkowo proste w obsłudze. Na jednym z nich znajdziesz duże, 25-milimetrowe, wielofunkcyjne pokrętło, za pomocą którego szybko włączysz lub wyłączysz urządzenia, a także dostosujesz głośność. Z Edifier wszystko, czego potrzebujesz, masz na wyciągnięcie ręki! Z przodu jednego z głośników umieszczono też gniazdo jack, możesz więc w każdej chwili wygodnie podłączyć słuchawki.

Zachwycający design

Postaw na doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki. Głośniki R19BT zachwycają nie tylko wysoką jakością dźwięku – prezentują się też wyjątkowo nowocześnie, a zarazem elegancko. Czarny kolor i prosta konstrukcja nadają im oryginalny, stylowy charakter – to świetne uzupełnienie niemal każdej aranżacji! Co więcej, detale takie jak biała osłona przeciwpyłowa zapewniają jeszcze ciekawsze wrażenia wizualne.

Specyfikacja

Model

R19BT

Kolor

Czarny

Przetwornik

2,75″

Połączenie

Przewodowe / bezprzewodowe

Interfejs

Bluetooth 5.3, karta dźwiękowa USB, AUX

Wyjście słuchawkowe

Tak

Moc wyjściowa

2 W + 2 W

Pasmo przenoszenia

8 Hz - 19 kHz

Poziom szumów

≤25 dB(A)

Wejście

5 V - 1 A

Waga

Ok. 1,35 kg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *