Głośniki 2.0 R19U

Głośniki Edifier R19U doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale też na przykład w biurze. Duży przetwornik 2,75″ zapewnia krystalicznie czyste brzmienie, a wbudowane pokrętło umożliwia wygodną obsługę urządzenia. Drewniana obudowa minimalizuje rezonans akustyczny, a wejście AUX pozwala podłączyć wiele różnych źródeł dźwięku. Głośniki obsługują też streamowanie audio przez USB.

Edifier R19U

Zachwycający dźwięk

Odkryj swoje ulubione piosenki w nowej, lepszej jakości. Głośniki zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane przetworniki średnich i wysokich tonów, które dostarczą Ci niezapomnianych muzycznych doznań. To pozwala cieszyć się najwyższą jakością dźwięku i bogactwem szczegółów, kiedy słuchasz swoich playlist lub oglądasz filmy. Co więcej, R19U są delikatnie skierowane do góry, dzięki czemu idealnie zbalansowane tony mogą optymalnie docierać do Twoich uszu.

Różne możliwości odtwarzania

Głośniki R19U umożliwiają streamowanie audio przez USB. Zostały też wyposażone w port AUX 3,5 mm, który pozwala podłączyć je na przykład do komputera lub laptopa. Szeroka kompatybilność produktu daje Ci większą elastyczność i sprawia, że możesz wygodnie odtwarzać muzykę z dowolnego źródła.

Prosta obsługa

Edifier tworzy głośniki, które nie tylko doskonale grają, ale też są niezwykle przyjazne użytkownikom. Obsługa R19U jest bardzo prosta i wygodna. Pozwala na to duże, umieszczone w łatwo dostępnym miejscu pokrętło, za pomocą którego możesz precyzyjnie regulować głośność. Umożliwia też szybkie włączenie lub wyłączenie głośników.

Stylowe wzornictwo

Głośniki mogą stanowić funkcjonalne, a zarazem niezwykle stylowe uzupełnienie wybranego pomieszczenia. R19U zostały wyposażone w drewnianą obudowę, która nadaje im ponadczasowy, elegancki charakter. Pełni ona również inną ważną funkcję – minimalizuje rezonans akustyczny, dzięki czemu możesz pożegnać niepożądane wibracje i cieszyć się jeszcze lepszą jakością dźwięku.

Specyfikacja

Model

R19U

Całkowita moc wyjściowa

RMS 2x 2 W (THD + N = 10%, f0 = 1 KHz)

Stosunek sygnału do szumu

≥80 dBA

THD

≤0,5%

Pasmo przenoszenia

150 Hz - 20 KHz (±5 dB)

Czułość wejściowa

USB: 650 mFS ±50 mFS; AUX: 500 mV ±50 mV

Wejście

USB audio / AUX

Przetwornik

2,75″ (70 mm)

Kolor

Czarny

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić