Edifier R2000DB

Głośniki R2000DB to świetne połączenie klasycznej, drewnianej konstrukcji i innowacyjnych zastosowań technologicznych, odpowiadających za wysoką jakość dźwięku. Uniwersalne wejścia optyczne sprawiają, że nie musisz obawiać się o połączenie z większością modeli. Dołączony kontroler zdalnego sterowania ułatwia obsługę z niedalekiej odległości. Głośniki wysokotonowe 25mm typu Eagle Eye wytwarzają doskonały, wyraźny sygnał audio.

Kompaktowy rozmiar o głębokim wnętrzu

Wysokotonowy, 5-calowy przetwornik z pewnością dostarczy mnóstwo niezapomnianych, muzycznych wrażeń. Aluminiowa membrana i 1-calowy przetwornik przeznaczone są do przekształcania tonów średnich i niskich, które odpowiednio balansują tonacje. Ponadto, wzmacniacz klasy D zawiera technologię cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) oraz kontroli dynamiki sygnału (DRC). Zachwyć się bogactwem szczegółów podczas relaksu z ekscytującym filmem, piosenką lub grą.

Wygodna obsługa

R2000DB wyposażono w praktyczny, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania. Umożliwia on przede wszystkim łatwe przełączanie źródła, zmianę poziomu głośności lub wyboru trybów cyfrowego. Z jego pomocą wyciszysz niechcianą piosenkę, wykonując tylko jeden ruch. Co więcej, ergonomiczna konstrukcja dopasowuje się do kształtu dłoni, nie powodując uczucia dyskomfortu.

Wyjątkowa jakość dźwięku

Zestaw głośników Edifier to profesjonalny dodatek do komputerów oraz konsol do gier. Idealnie wpasowują się w każdą przestrzeń, zapewniając zróżnicowaną funkcjonalność dostosowaną do indywidualnego stylu życia. Wytrzymały materiał MDF całkowicie minimalizuje rezonans akustyczny. Dzięki głośnikom R2000DB możesz cieszyć się spektakularnym efektem dźwiękowym, który dopełnia gamingowy nastrój.

Ponadczasowy wizerunek

Dokładne wykonanie i klasyczny charakter to udane połączenie, które sprawdzi się w stylowo urządzonym pomieszczeniu. Drewniana, połyskująca obudowa MDF w pełni eliminuje rezonans akustyczny, oczyszczając przesył ze zbędnych wibracji i szumów. Podłącz głośniki do gramofonu, telewizora, czy laptopa i zanurz się w klimatycznej, relaksującej muzyce.

Specyfikacja

Model

R2000DB

Typ wejścia

Bluetooth, 3.5mm do RCA, Optyczny, Koaksjalny

Całkowita moc wyjściowa

RMS 24W × 2 + 36 W × 2

Membrana wysokotonowa

Φ25mm Ru-Fe-B, jedwabna kopułka 6Ω

Stosunek sygnału do szumu

≥85dB(A)

Przetwornik pełnozakresowy

5,25"

Pasmo przenoszenia

50Hz ~ 20kHz (@+/-3db)

Kolory

Czarny, Brązowy

Czułość wejściowa

Line 1: 800mV ± 50mV; Line 2: 600mV ± 50mV; OPT: 500mFFs±50mFFs;

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić