Edifier R33BT

Głośniki R33BT to świetne połączenie klasycznej, drewnianej konstrukcji i innowacyjnych zastosowań technologicznych, które odpowiadają za wysoką jakość dźwięku. Materiały MDF sprawiają, że rezonans akustyczny jest całkowicie zredukowany, korzystnie wpływając na płynny i czysty przesył. Z łączem Bluetooth 5.0 oraz wejściem AUX, nie musisz obawiać się o połączenie z większością modeli. Panel kontrolny ze świecącym wskaźnikiem znacznie ułatwia obsługę urządzenia.
Edifier R33BT

Głębokie wnętrze

Wysokotonowy przetwornik o 0.5” dostarczy mnóstwo niepowtarzalnych, muzycznych wrażeń. Przetwornik 3.5” przeznaczony jest do przekształcania tonów średnich i niskich, które perfekcyjnie balansują dźwięk. To oznacza, że do każdego rodzaju muzyki, gier, czy filmów zostanie dostosowany odpowiedni sygnał audio, zapewniając doskonałe wrażenia słuchowe. Ciesz się bogactwem detali z całkowitą mocą RMS 10 i dopasuj ją według swoich preferencji.

Szybkie połączenie

Szeroka kompatybilność głośników to jedna z wielu cech, które zachwycają. Poprzez uniwersalny port AUX, możesz podłączyć sprzęt na kilka różnych sposobów. Paruj bezprzewodowo dowolne akcesoria, niezależnie od sytuacji. Powszechnie spotykane łącze Bluetooth 5.0 oferuje błyskawiczny i stabilny przesył danych. Nie musisz już obawiać się o jakiekolwiek zakłócenia, czy opóźnienia.

Uproszczona obsługa

R33BT wyposażono w praktyczny panel sterowania, umieszczony w górnej części jednego z głośników. Daje on możliwość włączenia zasilania lub zmiany głośności za pomocą dużych przycisków. Co więcej, barwny, świecący wskaźnik pozwala na szybkie sprawdzenie aktualnie używanego źródła dźwięku.

Minimalistyczny design

Ponadczasowy wizerunek, staranne wykonanie i elegancki charakter to idealne połączenie, które sprawdzi się w każdym stylowym pomieszczeniu. Drewniana obudowa w pełni redukuje rezonans akustyczny, pozbawiając przesył ze zbędnych wibracji i szumów. Wystarczy podłączyć głośniki do gramofonu i delektować się wydobywającą, nastrojową głębią muzyki.

Specyfikacja

Model

R33BT

Stosunek sygnału do szumu

≥85dB(A)

RMS

2 x 5W

Czułość wejściowa

AUX: 500±50mV; Bluetooth: 500±50mFFs

Pasmo przenoszenia

70Hz-20kHz

Wymiary

116 x 160 x 205 mm (SxWxG)

Poziom hałasu

≤25dB(A)

Waga

3.2 kg

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić