Głośniki 2.1 Edifier S350DB

Zestaw głośników S350DB Edifier to świetny wybór dla każdego, kto chce mieć świetnie brzmiące kino domowe, ale nie ma zbyt wiele miejsca. Edifier S350DB to perfekcyjne połączenie systemu głośników 2.1 z przyjemnym i szczegółowym brzmieniem podczas odtwarzania muzyki, oraz pełnię siły 150 watów podczas grania w gry lub oglądania filmów.

W pełni funkcjonalne głośniki

Większość systemów 2.1 zawiera malutkie głośniki satelitarne i nadrabia niewielki dźwięk z satelitów subwooferem. W przypadku S350DB otrzymujesz zarówno masywny subwoofer, jak i w pełni funkcjonalne głośniki. Podłącz źródło odtwarzania przez Bluetooth, RCA, optyczne, koaksjalne lub AUX z głośnikami i oddaj się dźwiękom. Bluetooth wspiera aptX, a wejście cyfrowe obsługuje częstotliwość próbkowania 24bit/48kHz.

Elementy sterujące na panelu bocznym

Przejmij pełną kontrolę nad swoim dźwiękiem za pomocą elementów sterujących na panelu bocznym, znajdującym się z boku jednego z głośników półkowych. Znajdziesz tam trzy pokrętła, które sterują basami, tonami wysokimi i głośnością całego systemu 2.1. Po włączeniu zapali się kontrolka zasilania, abyś wiedział, że system działa.

Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

Przełączaj między wejściami i steruj odtwarzaniem za pomocą bezprzewodowego pilota do S350DB. Przełączaj pomiędzy wejściami optycznymi, koaksjalnymi, pomocniczymi i Bluetooth z pewnego zasięgu. Ponadto można sterować głośnością lub odtwarzaniem, a także włączać i wyłączać głośniki za pomocą bezprzewodowego pilota.

8-calowy subwoofer dla głębokich tonów niskich

Uzyskaj głęboką satysfakcję z siły niskich tonów z S350DB, gdy uaktywni się 8-calowy subwoofer podczas odtwarzania. Filmy, muzyka i gry ożywają, gdy odczujesz drżenie mocy 70 watów.

Port Bass Reflex na panelu bocznym

Subwoofer ten posiada ulepszony port bass reflex na panelu bocznym. Ten port bass reflex poprawia wrażenia słuchowe dla wszystkich rodzajów dźwięków basowych. Ciesz się głębokim dudnieniem niskich tonów z ulubionych filmów, muzyki, gier i wielu innych rzeczy dzięki systemowi 2.1.

Specyfikacja

Moc całkowita

150 Watt

Sterowanie

Regulacja głośności i zmiana źródła dźwięku /wejścia

Moc wyjściowa

Satelity: 2x15W + 2x25W Subwoofer: 70W

Głośnik tonów niskich

8 cali, ekranowany magnetycznie, 4Ω

Stosunek sygnału do szumu (SNR)

Sat: ≥ 80 dBA Sw: ≥ 85 dBA

Głośnik tonów średnich

3,5 cala, ekranowany magnetycznie, 8Ω

Pasmo przenoszenia częstotliwości

R/L: 160Hz -20KHz ; SW: 40Hz –160Hz

Głośnik tonów wysokich

ok. 20 kg

Wymiary

Subwoofer: 312 x 265 x 289 mm, Głośniki satelitarne: 156 x 127 x 217 mm (sz. x wys. x gł.)

Waga

ok. 19,00 kg

Wejście audio

RCA stereo, wejście optyczne, koaksjalne , Bluetooth

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić