Edifier S351DB

Zestaw głośników Edifier to doskonały wybór dla każdego, kto marzy o wyjątkowej estetyce i idealnych brzmieniach. Całość nie zajmuje zbyt wiele miejsca, więc sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Innowacyjny system, 8-calowa membrana i tytanowa kopułka to definicja nowej generacji. Edifier S351DB to udane połączenie głośników 2.1 z przyjemnym i szczegółowym dźwiękiem. Ciesz się każdym detalem podczas odtwarzania muzyki, grania w gry lub oglądania ekscytujących filmów.
Edifier S351DB

Dla ceniących funkcjonalność

Większość systemów 2.1 zawiera kompaktowe głośniki satelitarne i nadrabia przytłumiony dźwięk z satelitów subwooferem. SD351DB oferuje zarówno masywny subwoofer oraz w pełni wydajne głośniki. Wystarczy podłączyć źródło odtwarzania przez Bluetooth, porty optyczne, koaksjalne lub AUX z głośnikami i oddać się magii muzyki. Bluetooth wspiera technologię Qualcomm aptX, a wejście cyfrowe obsługuje częstotliwość próbkowania nawet do 24bit/48kHz.

Wygodna obsługa z każdego miejsca

Nieważne, gdzie się znajdujesz – przejmij pełną kontrolę nad swoją playlistą za pomocą bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania, który umożliwia sterowanie najważniejszymi funkcjami. Dzięki niemu, możesz między innymi przełączać wejścia optyczne, koaksjalne, czy Bluetooth. Ponadto, na panelu bocznym jednego głośnika, znajdują się trzy pokrętła, które odpowiadają za moc basów, wysoką tonację i głośność. Po włączeniu, urządzenie sygnalizuje swoje działanie kontrolką zasilania.

Niewielki rozmiar o bogatym wnętrzu

Nowoczesna technika aktywnych głośników 2.1 gwarantuje głęboką satysfakcję z otrzymanych brzmień. Siła 3.5-calowych przetworników zapewnia płynne przejścia tonacji, natomiast 8-calowy subwoofer odpowiada za perfekcyjne zbalansowanie sygnału audio. S351DB obsługują również technologię DSP i DRC. Całkowita moc RMS wynosi nawet do 150W. Odkryj krystaliczną jakość na najwyższym poziomie.

Klasyczny charakter

Głośniki Edifier S351DB sprawdzą się w każdym, stylowo urządzonym pomieszczeniu. Ulepszony, elegancki, a zarazem praktyczny design to świetne rozwiązanie dla wymagających pasjonatów muzyki. Zastosowana koncepcja drewnianej obudowy MDF umożliwia wielogodzinną rozrywkę niemal w każdym otoczeniu, eliminując nieprzyjemne odgłosy. Wchodzący w skład zestawu pilot sprawi, że obsługa sprzętu staje się niezwykle komfortowa.

Specyfikacja

Model

S351DB

Wejścia audio

PC, AUX, optyczne, koaksjalne, Bluetooth

Całkowita moc wyjściowa

R/L (wysokie tony): 15 W + 15 W; R/L: (średnie i niskie tony): 25 W + 25 W; Subwoofer: 70 W

Przetwornik basowy

8-calowy

Stosunek sygnału do szumu

R/L: ≥80 dB (A); SW: ≥85 dB

Przetwornik tonów średnich

3,5-calowy

Zniekształcenie

R/L: ≤0,2%; SW: ≤0,2%

Przetwornik wysokotonowy

0,75-calowy

Pasmo przenoszenia

R/L: 160 Hz - 20 kHz; SW: 40 Hz - 160 Hz

Wymiary głośników

156 x 127 x 217 mm

Czułość wejściowa

PC: R/L: 600 ±50 mV, SW: 270 ±20 mV; AUX: R/L: 400 ±50 mV, SW: 200 ±20 mV; Optyczne/koaksjalne: R/L: 400 ±50 mFFS, SW: 200 ±20 mFFS; Bluetooth: R/L: 400 ±50 mFF, SW: 200 ±20 mFFS

Wymiary subwoofera

19,1 kg

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić