Edifier S760D

Ciesz się perfekcyjnej jakości dźwiękiem. Głośniki Edifier S760D zostały wyposażone w system Dolby Digital i kodeki DTS, co w połączeniu z całkowitą mocą RMS 540 W, 10-calowym subwooferem i aż 4 głośnikami satelitarnymi zapewni Ci niezapomniane muzyczne doświadczenia. Dzięki wielu dostępnym sposobom połączenia produkt idealnie sprawdzi się zarówno w prywatnych, jak i profesjonalnych zastosowaniach. Obsługę zestawu ułatwia specjalny panel kontrolny z wyświetlaczem LCD oraz wchodzący w skład zestawu pilot zdalnego sterowania.

Zestaw głośników Edifier S760D

Stwórz swoje wymarzone kino domowe

Jeśli szukasz doskonałego uzupełnienia swojego kina domowego, zestaw głośników Edifier S760D będzie świetnym wyborem. Zaawansowany system 5.1 z Dolby Digital, Dolby Pro Logic II i kodekami DTS zapewni Ci jedyne w swoim rodzaju, immersyjne doświadczenie, otaczając Cię najwyższej jakości dźwiękiem i pozwalając jeszcze bardziej zanurzyć się w oglądanych na ekranie fantastycznych światach. Po prostu włącz telewizor i udaj się na kolejną przygodę u boku ulubionych bohaterów!

Stworzone, by zapewniać najwyższą jakość dźwięku

Chcesz wiedzieć, co sprawia, że S760D grają tak doskonale? 10-calowy subwoofer z 2 pasywnymi radiatorami bass reflex, 2-kierunkowe głośniki satelitarne z 3,5-calowymi przetwornikami niskich i średnich tonów oraz 1-calowym, jedwabnym przetwornikiem wysokotonowym zapewniają idealną harmonię i czystość brzmienia. Cyfrowy wzmacniacz klasy D i technologia DSP pozwalają zapomnieć o zniekształceniach. Co więcej, każdy z głośników satelitarnych ma wbudowany profesjonalnie skalibrowany crossover.

Jeszcze więcej niespodzianek

To nie koniec przygotowanych dla Ciebie udogodnień! Głośniki Edifier S760D oferują funkcję power booster, która umożliwia wzmocnienie systemu głośności. Nie musisz też obawiać się wysokich rachunków za prąd. Wbudowane źródło zasilania 600 W o wysokiej wydajności pozwala znacznie obniżyć zużycie energii w trybie czuwania. Z Edifier możesz więc nie tylko cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem, ale też oszczędzać pieniądze!

Szeroka kompatybilność

Co sprawia, że głośniki S760D tak dobrze sprawdzą się w różnych zastosowaniach? Szeroka kompatybilność i wiele możliwości połączenia! Aż 3 dostępne porty optyczne, 1 koaksjalny, podwójny stereo oraz analogowy kanał 5.1 pozwalają podłączyć rozmaite źródła dźwięku. Tak duża wszechstronność głośników sprawia, że z powodzeniem wykorzystasz je nie tylko do słuchania muzyki, ale też podczas grania w gry, w swoim kinie domowym, a nawet w pracy.

Wygodna obsługa

Zestaw Edifier S760D został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania. Wielofunkcyjny, przewodowy panel kontrolny urządzeń ma wbudowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje takie jak na przykład aktualny poziom głośności. W skład zestawu wchodzi też praktyczny pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego wygodnie obsłużysz głośniki na odległość. Już nie musisz za każdym razem wstawać z kanapy, aby wyregulować głośność, dostosować wysokie i niskie tony, zmienić tryb lub wybrać źródło dźwięku!

 

 

Zachwycające wzornictwo

Wchodzące w skład zestawu S760D urządzenia zachwycają nie tylko fantastyczną jakością dźwięku, ale też nowoczesnym, stylowym designem, dzięki któremu idealnie wpiszą się w każdą aranżację. Zarówno subwoofer i satelity, jak i głośnik centralny zostały wyposażone w wysokiej klasy, drewniane obudowy. Nie tylko prezentują się one naprawdę doskonale, ale też minimalizują rezonans akustyczny i niechciane wibracje. Zdarza Ci się głośno słuchać muzyki? Już nie musisz obawiać się nieprzyjemnych trzasków i zgrzytów!

Specyfikacja

Producent

Edifier

Moc wyjściowa

L/R/C/SL/SR: 60 W x5; SW: 240 W;

Model

S760DB

Pasmo przenoszenia

L/R/C/SL/SR: 160 Hz - 20 kHz; SW: 35 Hz - 110 Hz;

Dekoder cyfrowy

Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, DTS

Regulacja

Pilot przewodowy, bezprzewodowy pilot IR

Czułość wejściowa

L/R/C/SL/SR: 5.1, Aux, CD: 750 mV ±50 mV, optyczne koaksjalne: 350 ±50 FFS; SW: 5.1, Aux, CD: 900 mV ±50 mV, optyczne, koaksjalne: 400 ±50 FFS;

Przetwornik basowy

10-calowy (260 mm), 8Ω

Rozdzielanie kanałów

R/L: ≥45 dB

Przetwornik tonów średnich

3,5-calowy (92 mm), 4Ω

Wymiary

Subwoofer: 367 x 397 x 489 mm; Głośniki satelitarne: 116 x 203 x 160 mm; Głośnik centralny: 316 x 117 x 157 mm;

Przetwornik wysokotonowy

3,5-calowy (92 mm), 4Ω 1-calowy (25 mm), 6Ω

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić