Edifier S880DB

Nie rezygnuj z wysokiej jakości dźwięków i wybierz głośniki, dzięki którym dźwięk dostarcza niezwykłych wrażeń słuchowych. Edifier S880DB to niezwykły zestaw kompaktowych głośników, które jako jedne z nielicznych wspomagane są technologią Hi-Res Audio. Tytanowy, wysokotonowy przetwornik zapewnia wysoki poziom głośności, czułość i rozdzielczość z czystą barwą wysokich tonów. Wyposażenie w szereg wejść sprawia, że je jest to sprzęt wysokiej klasy.  

Edifier S880DB

Odtwarzanie bezprzewodowe

Głośniki zostały wyposażone w funkcję Bluetooth, która pozwala na bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami obsługującymi ten standard. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie pełen komfort podczas korzystania ze sprzętu audio. Wystarczy spasować wybrane urządzenie z głośnikami i cieszyć się ulubionymi dźwiękami. Wybierz wygodę i zapomnij o poplątanych kablach ograniczających możliwości. 

Komfortowe korzystanie

Do głośników, w zestawie dołączony jest pilot, co jeszcze bardziej poprawia komfort użytkowania głośników. Pilot pozwala na sterowanie parametrami odtwarzania, takich jak włączanie i wyłączanie czy regulowanie głośności. Ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie i wybierz funkcjonalność.

Szereg przydatnych wejść

Głośniki zostały wyposażone w różne wejścia, aby poprawić komfort korzystania i wykorzystanie. Wejście RCA sprawdzi się doskonale do podłączenia do sprzętów audio – video, które nie posiadają złącza mini – jack. Wejście optyczne pozwala na przesyłanie cyfrowego sygnału dźwiękowego w bardzo wysokiej jakości i dbają o brak zakłóceń podczas przesyłanie, natomiast wejście koaksjalne pozwala na przesył sygnału elektrycznego, dzięki czemu można liczyć na dźwięk najwyższej jakości bez szumów i zniekształceń.

Dźwięk najwyższej jakości

Staranne wykonanie S880DB pozwala na odtwarzanie dźwięków w klasie premium. 19 – milimetrowe głośniki wysokotonowe zostały wykonane z wypolerowanego materiału tytanowo – laminatowego. Głęboki bas zapewniają duże głośniki średniotonowe z metalową membraną, a aluminiowa rama gwarantuje wyższą moc i minimalną wibrację.    

Specyfikacja

Producent

Edifier

Bluetooth

Sterowanie

Model

S880DB

Pilot bezprzewodowy

Dodatkowe informacje

Rodzaj zestawu

2.0

Bezprzewodowy pilot sterowania

Regulacja głośności, regulacja tonów niskich i wysokich

Moc głośników (RMS)

88 W

Waga

12 kg

Rodzaje wyjść / wejść

Wejście stereo RCA - 2 szt.

Kolor

Biało-brązowy

Wejście koaksjalne RCA - 1 szt.

Wejście optyczne toslink - 1 szt.

Wejście AUX - 1 szt.

Łączność bezprzewodowa

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić