SS03

Wysokiej jakości stojaki do głośników marki Edifier umożliwią Ci wyeksponowanie Twoich głośników i poprawienie doznań akustycznych. Zostały wykonane ze stabilnej konstrukcji MDF, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. 

Stojaki Edifier SS03

Praktyczna amortyzacja

Nie musisz obawiać się o zarysowania czy wgniecenia na podłodze. Gumowe stopki chronią przed powstawaniem rys, a dodatkowo zapewniają stabilizację na dowolnie wybranej, prostej powierzchni. 

Imponujący design

Dzięki doskonałemu wykonaniu i wyjątkowej konstrukcji, stojaki pasują do każdego wnętrza, nadając mu jeszcze większej wyrazistości. Drewno połączone z głęboką czernią nadają wyjątkowo eleganckiego i luksusowego charakteru, które sprawdzą się w każdym domu. 

Stabilność i bezpieczeństwo

Stojaki zostały wykonane z wytrzymałej i stabilna konstrukcji z grubej płyty MDF, która sprawia, że stojaki są stabilne, a co za tym idzie – bezpieczne podczas użytkowania. Nie musisz więc obawiać się o uszkodzenie swoich głośników. 

Żadnych niechcianych wibracji

Stojaki marki Edifier zostały zaprojektowane i wyważone w taki sposób, by nie powodować żadnych nieprzyjemnych wibracji podczas odtwarzania muzyki i filmów na podłożu, bez względu na ustawioną głośność. 

Łatwy montaż

Montaż stojaków jest niezwykle łatwy i szybki oraz nie wymaga użycia specjalnych narzędzi. Wystarczy przykręcić dolną oraz górną część stojaka i gotowe. Zaraz po skręceniu konstrukcji możesz zamocować do niej głośniki i cieszyć się ulubionymi utworami.  

Specyfikacja

Producent

Edifier

Kolor

Brąz

Model

SS03

Materiał

MDF

Rozmiar stojaka (środkowa część)

175x100x600mm

Rozmiar podstawy

365x300x30mm

Rozmiar górnej części

230x190x21mm

Waga

15,5kg

Wysokość

600mm

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić