ST200

By Twoje ulubione dźwięki docierały do Ciebie szybciej i bardziej dynamicznie skorzystaj z eleganckich stojaków do zestawu głośników A200. Niewielka waga i kółka zamontowane do podstawy stojaków pozwalają na łatwe przenoszenie ich z miejsca na miejsce. Elegancki design w jakim zostały wykonane doda pomieszczeniu odrobinę luksusu.

Edifier ST200

Łatwy montaż

Dzięki przemyślanej konstrukcji w szybki i łatwy sposób złożysz swoje stojaki i zamontujesz na nich głośniki. Wysoka jakość wykonania nadaje elegancki charakter i niepowtarzalny wygląd na wiele lat.    

Łatwe przenoszenie

Jeżeli nie możesz zdecydować się, w jakim miejscu chcesz postawić swoje głośniki, lub przenosisz się do innego miejsca przestawienie głośników z miejsca na miejsce nie sprawi Ci najmniejszego problemu! Niewielka waga stojaków i zainstalowane kółka u ich podstawy pozwalają na bezproblemowe przesuwanie głośników w dowolne miejsce w domu czy biurze.

Elegancki wygląd

Drewno w połączeniu z czernią nadają luksusowy i bardzo elegancki wygląd pomieszczeniu. Jednak przez zastosowane barwy idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak i w pomieszczeniu w stylu retro.  

Specyfikacja

Producent

Edifier

Model

ST200

Wymiary

283 x 650 x 350 mm

Wysokość

0,60 m

Wymiary górnej podstawy

260 x 193 x 18 mm

Wymiary dolnej podstawy

350 x 283 x 24 mm

Waga

15,1 kg

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić