TWS X2

Słuchaj swoich ulubionych piosenek w najwyższej jakości, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Edifier X2 zostały wyposażone w przetworniki 13 mm i obsługują nowoczesne łącze Bluetooth 5.1. Ich czas pracy sięga 7 godzin na jednym ładowaniu. Specjalny tryb gamingowy zapewnia ultraniskie opóźnienie, a redukcja szumów pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon. X2 są też niezwykle wygodne i wodoodporne na poziomie IP54.

Edifier TWS X2

Usłysz każdy szczegół

Mimo niewielkich rozmiarów słuchawki zapewniają fantastyczną jakość dźwięku. Duże przetworniki oferują idealną harmonię, doskonałe basy i wyraziste tony wysokie. Pozwalają też cieszyć się niesamowitym bogactwem szczegółów. Teraz możesz na nowo odkryć magię muzyki i usłyszeć nieznane wcześniej szczegóły swoich ulubionych utworów.

Niezastąpione podczas rozmów przez telefon

Potrzebujesz szybko spauzować muzykę, ale nie masz pod ręką telefonu? Żaden problem! Wbudowane panele dotykowe słuchawek dają Ci wygodny dostęp do kilku najważniejszych funkcji. Za ich pomocą w prosty sposób zatrzymasz lub wznowisz odtwarzanie, odbierzesz połączenie, zakończysz je lub aktywujesz swojego asystenta głosowego.

Szybką i stabilna transmisja

Chip Bluetooth 5.1

Jakiekolwiek problemy z połączeniem to już przeszłość. Zaawansowany chip Bluetooth 5.1 zapewnia szybką i stabilną transmisję niemal w każdej sytuacji. Ponadto każda słuchawka łączy się z wybranym urządzeniem niezależnie, możesz więc swobodnie korzystać z nich w różnych konfiguracjach. Bez przeszkód używaj obu na raz lub tylko jednej!

Gamingowe TWS Edifier TWS X2

Coś dla graczy

Specjalny tryb gamingowy

Lubisz grać w gry? Producent przygotował dla Ciebie coś specjalnego! Słuchawki X2 obsługują specjalny tryb gamingowy, który gwarantuje ultraniskie opóźnienie. Idealna synchronizacja obrazu i dźwięku sprawi, że bez problemu usłyszysz i zlokalizujesz swoich przeciwników, nie dasz się zaskoczyć i odniesiesz kolejne zwycięstwo!

Wiele godzin odtwarzania

Słuchaj muzyki nawet podczas długiej podróży

Słuchaj muzyki tak długo, jak chcesz, nie obawiając się o stan akumulatora. W pełni naładowane słuchawki Edifier X2 mogą pracować nawet przez 7 godzin. Co więcej, za pomocą wchodzącego w skład zestawu etui ładującego wydłużysz ten czas do około 28 godzin. Możesz więc słuchać muzyki nawet przez cały dzień.

Obsługa dotykowa

Wbudowane panele dotykowe

Pożegnaj konieczność sięgania po smartfona, zawsze gdy chcesz skorzystać z wybranych funkcji słuchawek. X2 mają wbudowane panele dotykowe, które pozwalają szybko i wygodnie obsługiwać odtwarzanie, odbierać telefon, rozłączać się i przełączać piosenki. Za ich pomocą możesz też aktywować asystenta głosowego!

Dostosowane do Twoich potrzeb

Każda słuchawka waży 3,4 g

Słuchawki są niesamowicie lekkie. Każda z nich waży zaledwie około 3,4 g. Dzięki ergonomicznej konstrukcji są wyjątkowo wygodne. Świetnie leżą w uszach i z nich nie wypadają. Możesz też bez obaw używać ich podczas treningu i kiedy pada deszcz. X2 mają stopień ochrony IP54, co oznacza, że są wodoodporne i pyłoszczelne.

Specyfikacja

Model

X2

Kolor

Biały / czarny

Wersja Bluetooth

5.1

Profile Bluetooth

HFP, A2DP, AVRCP

Zasięg

Do 10 m

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

SPL

94 ±3 dBSPL (A)

Czas odtwarzania

Ok. 7 h (słuchawki) + 21 h (etui)

Pojemność akumulatora

37 mAh (słuchawki), 350 mAh (etui)

Port ładowania

USB-C

Przetwornik

Dynamiczny 13 mm

Impedancja

32Ω

Mikrofony

2 (po 1 na każdej słuchawce)

Czułość mikrofonu

-38 ±1 dB

Wejście

DC 5 V 200 mA (słuchawki), DC 5 V 1 A (etui)

Kodeki audio

SBC

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić