TWS200

Bezprzewodowe słuchawki TWS200 zostały wyposażone w głośniki 13 mm, dzięki którym zapewnią Ci fantastycznej jakości, naturalnie brzmiące audio. Ich łączny czas pracy wynosi do 24 godzin, a dzięki chipowi Bluetooth 5.0 gwarantują niezawodną, szybką transmisję. Podwójny mikrofon z redukcją szumów umożliwia swobodne wykonywanie połączeń telefonicznych. Słuchawki są przy tym proste w obsłudze, wygodne i stylowe.

Bogaty w szczegóły dźwięk stereo

13-milimetrowa, wykonana z polimeru ciekłokrystalicznego membrana odpowiada za dostarczanie Ci najwyższej jakości, krystalicznie czystego audio. TWS200 niemal dosłownie otoczą Cię immersyjnym dźwiękiem stereo. To pozwoli Ci na nowo zachwycić się pięknem muzyki. Bogactwo szczegółów sprawi, że poznasz swoje ulubione piosenki z zupełnie innej, jeszcze lepszej strony.

Wygodnie rozmawiaj przez telefon

Z TWS200 bez przeszkód porozmawiasz przez telefon. Każda słuchawka została wyposażona w podwójny mikrofon oraz technologię redukcji szumów CVC 8.0. Dzięki temu precyzyjnie rejestrują Twój głos, dając Ci pewność, że Twoi rozmówcy doskonale Cię usłyszą. W domu, w pracy czy w zatłoczonym centrum handlowym – teraz możesz swobodnie wykonywać połączenia telefoniczne, gdzie tylko zechcesz!

Wytrzymałe

Wiele godzin słuchania muzyki

Etui ładujące TWS200 umożliwia 3-krotne naładowanie słuchawek, zanim konieczne będzie ponowne podłączenie go do zasilania. Same słuchawki zostały wyposażone w wytrzymałe akumulatory, które zapewniają czas pracy do 6 godzin. Za pomocą etui przedłużysz go o 18 godzin, co w sumie daje aż 24 godziny odtwarzania Twoich ulubionych utworów lub rozmawiania przez telefon.

Bluetooth 5.0

Niezawodne połączenie

Stabilne połączenie i doskonała jakość transmisji sygnału audio? Z łączem Bluetooth 5.0 to możliwe! TWS200 obsługują również aptX. To oznacza, że znacznie usprawniają połączenie, redukując problemy takie jak na przykład zbyt duże opóźnienie. Co więcej, wbudowane anteny LDS jeszcze bardziej zwiększają stabilność sygnału. Parowanie jest niezwykle proste i szybkie. Każda słuchawka łączy się z wybranym urządzeniem niezależnie.

Specyfikacja

Model

TWS200​

Kolor

Czarny / biały

Wersja Bluetooth

5.0

Profile Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Czas ładowania

Ok. 2 h

Zasięg

Do 10 m

Czas odtwarzania

Ok. 6 h (słuchawki) + 18 h (etui ładujące)

Impedancja

28Ω

Wejście

DC 5 V 35 mA (słuchawki), DC 5 V 350 mA (etui ładujące)

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Czułość

96 dB

Stopień ochrony

IPX4

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić