TWS330NB

Słuchawki Edifier TWS330NB spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kodek AAC zapewnia doskonałą jakość dźwięku HD, a łącze Bluetooth 5.0 odpowiada za niezawodną transmisję sygnału. Konfigurowalny panel dotykowy ułatwia obsługę urządzeń, a kilka dostępnych trybów pozwoli dostosować ich działanie do Twoich potrzeb. 

Przenieś swoje muzyczne doświadczenie na nowy poziom

Doświadcz nowych, niezapomnianych muzycznych wrażeń. Kodek audio AAC HD gwarantuje czysty, bogaty w szczegóły, zachwycający dźwięk. Co więcej, hybrydowa technologia redukcji szumów ANC pozwala eliminować zbędny hałas do -38 dB. Przyjmij zaproszenie do królestwa muzyki i skup się na ponownym odkrywaniu piękna swoich ulubionych piosenek!

Niezawodne na co dzień i nie tylko

Te wyjątkowe słuchawki mogą Ci towarzyszyć niemal wszędzie – nie tylko w domu! Stopień ochrony IP54 oznacza, że są odporne na wodę oraz pył. Niestraszne im przypadkowe zachlapanie czy krople potu. Możesz więc bez obaw zabrać je ze sobą na trening, wyprawę do lasu, wycieczkę rowerową czy spacer w parku. Dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – czarne i białe.

Panel dotykowy

Obsługa dotykowa, taka jak chcesz

TWS330NB zostały wyposażone w panel dotykowy, którego działanie możesz dostosować za pomocą aplikacji. Każda słuchawka obsługuje do 2 funkcji. Dobierz je do swoich preferencji i ciesz się wygodną obsługą! Za pomocą paneli da się na przykład regulować głośność, przełączać utwory, odbierać telefon, zatrzymywać lub wznawiać odtwarzanie, aktywować asystenta głosowego lub włączać tryb gamingowy. Już nie musisz za każdym razem sięgać po smartfona!

Wytrzymałe

Długi czas pracy

Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy słuchawek do 5 godzin, jeśli tryb ANC jest wyłączony lub do 4 godzin, jeśli go włączysz. Wchodzące w skład zestawu etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas odpowiednio o 15 albo 12 godzin. To jednak nie koniec! Słuchawki TWS330NB obsługują szybkie ładowanie. Wystarczy 10 minut w etui ładującym, aby mogły Ci służyć przez kolejną godzinę!

Specyfikacja

Model

TWS330NB

Kolor

Czarny / biały

Wersja Bluetooth

5.0

Profile Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP

Obslugiwane kodeki

AAC, SBC

Zasięg

Do 10 m

Czas odtwarzania

Włączony tryb ANC: 4 h (słuchawki) + 12 h (etui ładujące); Wyłączony tryb ANC: 5 h (słuchawki) + 15 h (etui ładujące);

Czas ładowania

Ok. 1 h (słuchawki), ok. 1,5 h (etui ładujące)

Pojemność akumulatora

32 mAh (słuchawki), 350 mAh (etui ładujące)

Przetwornik

Dynamiczny, Ø8 mm

Wejście

5 V 200 mA (słuchawki), 5 V 1 A (etui ładujące)

Impedancja

24Ω

Stopień ochrony

IP54

Pobierz

Instrukcja obsługi

Karta produktu

Gdzie kupić